North покидають DH Masters Spring: результати групи А

Протягом трьох днів, учасники турніру з CS:GO, DreamHack Masters Spring: Europe, змагались у групі А за вихід у наступний етап турніру. Ми з вами пильно слідкували за цими матчами протягом першого та другого днів, а вже сьогодні готові поділитись загальною ситуацією в групі.

По завершенню всіх матчів, турнір залишає команда North. Хлопці програли дві з трьох зустрічей, та посіли останнє місце у своїй групі. Така ж ситуація по матчах і у команди Heroic, проте, від вильоту з турніру їх врятувала кількість виграних раундів.

Від так, перше місце у групі посіли французи з G2. Такий результат дозволяє хлопцям відправитись на очікування свого наступного матчу у верхню сітку другого туру змагань. Нагадаємо, що в разі програшу у верхній сітці, команда падає у нижню та продовжує свої виступи на турнірі, але вже без права на програш.

Друге місце дісталось датчанам з Astralis, а третє їх співвітчизникам із команди Heroic. Обидва колективи відправляються на очікування своїх опонентів у нижню сітку, матчі в якій розпочнуться по завершенню всього групового етапу.

Автор: Олександр Бойко

Читайте також

Перебудувати гру за 24 години: Natus Vincere дають жару на WePlay Clutch Island

BiG — чемпіони DreamHack Masters Europe

BiG

Natus Vincere покидають DreamHack Masters

Complexity, Heroic та Team Spirit покидають DreamHack Masters Spring Europe

Ninjas in Pyjamas вчинили переворот на DreamHack Masters Spring 2020: Europe

Na’VI вийшли в плей-оф DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

Na'vi

Na’Vi виграли свій перший матч на DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

Na'vi

Фони головного меню та стікери: Valve випустила апдейт для CS:GO

Counter-Strike: Global Offensive