Результати другого ігрового дня DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

Другий ігровий день підійшов до свого логічного завершення подарувавши нам море емоцій та крутих раундів. Пропонуємо вашій увазі коротенький огляд матчів другого дня DreamHack Masters Spring 2020 – Europe.

G2 vs Heroic

Стадія вибору карт:

 1. Heroic викреслюють Inferno
 2. G2 викреслюють Train
 3. Heroic обирають Nuke
 4. G2 обирають Vertigo
 5. Heroic викреслюють Overpass
 6. G2 викреслюють Dust2
 7. Mirage залишається вирішальною картою

Розпочався матч на карті Nuke. Оскільки Heroic обирали карту, то вибір сторони у матчі залишився на розсуд французів. Певна річ, вони обрали сторону захисту, адже вона вважається зручнішою. Варто віддати належне датчанам — в такій непростій ситуації їм вдалось закінчити першу сторону з максимально комфортним рахунком — 8:7. Чого тільки вартував клатч, взятий Cadian’om, маючи в своєму активі автомат калашникова, бажання перемогти та 2 hp здоров’я, він з легкістю впорався з трьома противниками та додав черговий раунд в актив своєї команди.

Обмінявшись сторонами, французам так і не вдалось взяти борозди правління у свої руки. 16-13.

Наступна карта стала вибором французького колективу. Не зважаючи на гірку поразку в попередній зустрічі на цій карті, G2 знову беруться за Vertigo. Зробивши деякі висновки з вчорашнього матчу, за сторону атаки французи взяли 9 раундів, що дозволило їм закінчити першу половину зустрічі з комфортним для них рахунком 9-6, а от вже після зміни сторін знову почались проблеми. Віддавши датчанам ще сім раундів, G2 все таки змогли перемогти і закрили гру дзеркальним рахунком 16-13.

Вирішальною для обох команд ареною стала mirage. Карта з атмосферою міста на близькому сході, гарячими пісками та палючим сонцем у цьому матчі здавалося б була спекотною як ніколи раніше. Оскільки це вже другий день турніру, а ігри в групі підходять до свого логічного завершення, команди борються за кожен балл, аби потрапити у наступний етап. Якщо ви не були присутні на прямій трансляцій, то ми радимо вам знайти її в просторах інтернету і обов’язково подивитись. Неймовірно рівна гра закінчилась на додаткових раундах з рахунком 19-17 на користь G2.

Astralis vs North

Стадія вибору карт:

 • North викреслюють Train
 • Astralis викреслюють Mirage
 • North обирають Vertigo
 • Astralis обирають Inferno
 • North викреслюють Overpass
 • Astralis викреслюють Dust2
 • Nuke залишається вирішальною картою

Наступний матч другого ігрового дня можна сміливо назвати “в одні ворота”.

Розпочавши гру на Vertigo, Astralis швидко дали зрозуміти опонентам, що ті з вибором карти прогадали. Розпочавши за захист, North спромоглися взяти всього 4 раунди. 16-4 за Astralis.

На своїй карті Astralis виглядали більш розслаблено. Надавши опонентам можливість взяти 8 раундів за весь матч, датчани з легкістю закрили цю зустріч з рахунком 16-8.

Наступний ігровий день стане завершальним для команд у групі А. Саме в цей день ми дізнаємось як розмістяться команди у своїй групі, та хто покине турнір посівши останнє місце. Нагадаємо, команди, що посядуть перші місця у своїй групі відправляться у верхню сітку, а другі та треті — у нижню, де вже не матимуть права на програш.

Автор: Олександр Бойко

Читайте також

Під яким кольором грають найкращі стрільці в CS: GO?

Counter-Strike:Global Offensive

Кіберспортивні організації ESL та DreamHack об’єдналися

ESL

BiG — чемпіони DreamHack Masters Europe

BiG

Natus Vincere покидають DreamHack Masters

HLTV оновили всесвітній рейтинг команд з CS:GO

Complexity, Heroic та Team Spirit покидають DreamHack Masters Spring Europe

Relog Media анонсували серію турнірів із CS:GO

Ninjas in Pyjamas вчинили переворот на DreamHack Masters Spring 2020: Europe

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: