Blacktime 11PM: новий футуристичний смарт-годинник дебютує цьогоріч

Хоча смарт-годинником або фітнес-браслетом зараз нікого не здивуєш, є один аспект подібної техніки, який досі не наздогнав варіанти з фільмів десь так тридцятириічної давнини. А саме — футуристичний дизайн. Компенсувати цей прикрий недогляд явно покликаний смартвоч Blacktime 11PM, докластися до краудфандинґової кампанії якого досі можна на платформі Indiegogo (і виробники попереджають, що це єдина платформа, що вони її використовують з цими цілями). Хоча творці давно зібрали необхідну суму грошей, зробити це є сенс щоб отримати лімітований варіант за $299 доларів США замість $499. Обидві ціни, втім — спецпропозиція для Indiegogo і скільки годинник буде коштувати на ринку, наразі, невідомо.

А от чого він буде коштувати багато вже можна здогадатись. У корпус з нержавіючої сталі помістили крім стандартних для смарт-годинників та фітнес-браслетів функціоналу повноцінний пульсоксиметр, а головною “фішкою” проєкту є подвійний голографічний AMOLED-дисплей. Як раз він, переважно, і робить годинник досить футуристичним (а може й ретрофутуристичним) на вигляд.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Earthworm Jim продовжує бити рекорди на IndieGoGo

Джаз-бенд записав альбом, присвячений Persona 5

Комікс за мотивами заголовків: Florida Man — черговий успіх краудфандингу

Florida Man

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Новий комікс від творця Earthworm Jim профінансували на 883%

Огляд cмарт-годинника Amazfit GTS – Apple watch в небезпеці?

Earthworm Jim отримає адаптацію у форматі коміксу

Earthworm Jim

Гонки хом’яків та мишей для поціновувачів Super Monkey Ball

Rolled Out!