Blizzard захищають мікроплатежі в Diablo Immortal

Ми вже не раз писали про те, які спекуляції розвела Diablo Immortal через свої мікроплатежі. Чимало гравців з усього світу залишилися незадоволеними підходом Blizzard до монетизації їх мобільної гри, однак у самій компанії вважають, що їх модель правильна і працює.

Майк Ібарра, президент Blizzard, в інтерв’ю для L.A. Times розповів про своє бачення монетизації гри й тієї критики, яку компанія отримала за свої рішення:

Коли ми думали про те, як монетизувати гру, ми розмірковували в першу чергу про те, як дати мільйонам гравцям можливість зробити 99,5% всього у грі цілком безкоштовно. Необхідність у мікроплатежах розпочинається лише в енд-ґеймі. Нашою філософією завжди було спершу дати гравцям чудовий ігролад та переконатися, що мільйони гравці можуть пройти кампанію цілком безкоштовно. З такої точки зору, я справді задоволений Diablo Immortal як можливістю познайомитися з серією.

Підкреслюючи свої слова про знайомство з серією, Ібарра розповів, що 50% людей, що грають у Diablo Immortal, раніше ніколи не грали у проекти Blizzard. Крім того, він також вказав на високий рейтинг Diablo Immortal в App Store. Зараз там оцінка 4,6. Та й на інших фронтах у гри теж все дуже добре. З релізу Diablo Immortal завантажили вже більше 15 мільйонів разів, а активні гравці потратили вже більше 24 мільйонів долларів.

Наша редакція теж пограла й поділилася своїми враженнями, які ви можете почитати тут.

Читайте також

Колишні партнери Blizzard розтрощили монумент орка з Warcraft у прямому ефірі

warcraft 3 reforged orc

Overwatch 2 за тиждень отримає нового героя-танка з наноботами

Overwatch 2 Ramatta

Blizzard повністю йде з Китаю

Чутки: Diablo IV вийде у квітні

2022 11 07 13.58.31

Overwatch 2 може вбити ваш ПК, а розробники відкуповуються скінами

hant virus wants to burn down your antminer

Blizzard перепрошує за невдалий старт Overwatch 2

Overwatch 2

Стрім Overwatch 2 (і черги на сервер) — сьогодні о 22:30

Overwatch 2

10 причин зіграти в Overwatch 2 — Що нового у продовженні?

Overwatch 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: