Blizzard захищають мікроплатежі в Diablo Immortal

Ми вже не раз писали про те, які спекуляції розвела Diablo Immortal через свої мікроплатежі. Чимало гравців з усього світу залишилися незадоволеними підходом Blizzard до монетизації їх мобільної гри, однак у самій компанії вважають, що їх модель правильна і працює.

Майк Ібарра, президент Blizzard, в інтерв’ю для L.A. Times розповів про своє бачення монетизації гри й тієї критики, яку компанія отримала за свої рішення:

Коли ми думали про те, як монетизувати гру, ми розмірковували в першу чергу про те, як дати мільйонам гравцям можливість зробити 99,5% всього у грі цілком безкоштовно. Необхідність у мікроплатежах розпочинається лише в енд-ґеймі. Нашою філософією завжди було спершу дати гравцям чудовий ігролад та переконатися, що мільйони гравці можуть пройти кампанію цілком безкоштовно. З такої точки зору, я справді задоволений Diablo Immortal як можливістю познайомитися з серією.

Підкреслюючи свої слова про знайомство з серією, Ібарра розповів, що 50% людей, що грають у Diablo Immortal, раніше ніколи не грали у проекти Blizzard. Крім того, він також вказав на високий рейтинг Diablo Immortal в App Store. Зараз там оцінка 4,6. Та й на інших фронтах у гри теж все дуже добре. З релізу Diablo Immortal завантажили вже більше 15 мільйонів разів, а активні гравці потратили вже більше 24 мільйонів долларів.

Наша редакція теж пограла й поділилася своїми враженнями, які ви можете почитати тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

Усі герої Overwatch 2 стануть відразу доступні гравцям у 10-му сезоні

Overwatch 2

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

4 гри Xbox вийдуть на інших платформах, але ексклюзиви нікуди не зникнуть

xbox ps switch