Starfield матиме більше діалогів, ніж Skyrim i Fallout 4 разом узяті

На офіційному каналі Bethesda опублікували пʼятихвилинне інтерв’ю з виконавчим директором студії — Тоддом Говардом. Здебільшого воно стосується Starfield.

  • Під час розробки концепції Starfield, Тодд надихався однією з улюблених науково-фантастичних ігор своєї молодості — SunDog: Frozen Legacy для Apple II, а також настільною RPG Traveller.
  • Starfield не можно відносити до реалістичної наукової фантастики. Під час розробки було допущено багато спрощень на користь цікавого ігрового процесу. При тесті деяких елементів, стало зрозуміло, що вони тільки  дратували б гравців, а не додавали цікавого ігрового досвіду.

Все-таки, у реалістичній науково-фантастичній грі ви помирали б від холоду у космосі.

Серед прикладів: ми чимало досліджували різні види палива, конструкцію гравітаційних двигунів. Я читав наукові роботи з квантової фізики, про викривлення простору. У реальності ви не можете просто перенестися кудись, ви викривляєте простір, переміщуючи його до себе.

Ми грали у цю версію, і вирішили, що ця система дуже серйозно карала гравців. У корабля закінчувалося паливо, і продовжувати грати ставало неможливо.

Тому нещодавно ми це змінили. Тепер паливо у вашому кораблі та гравітаційному двигуні обмежує тільки те, як далеко ви можете перенестись за один раз. Але запас палива у вас не закінчується.

Тодд Говард

Ваш персонаж зі старту матиме набір особливих рис, які можна буде змінити або видалити чи набути нових. Не обов’язково перестворювати персонажа, аби позбутись певної риси. Проте будуть навіть унікальни квести, котрі допоможуть розкрити окремі рису характеру персонажа.

  • У Starfield буде понад 250 тисяч діалогових рядків. Для порівняння: Skyrim – 60 тисяч, Fallout 4 – 110 тисяч
  • Система красномовства у діалогах буде реалізована у вигляді міні ігор, гравець може витрачати «бали» для переконання персонажів, частково як це виглядає можно побачити на скріншотах з відео

Starfield має вийти у першій половині 2023 року на Xbox Series S|X та ПК. Гра з першого дня буде доступна у підписці Game Pass. А за посиланням зібрана раніше відома інформація про проєкт.

Автор: Іван Сидоренко

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

4 гри Xbox вийдуть на інших платформах, але ексклюзиви нікуди не зникнуть

xbox ps switch

Microsoft випускатиме свої ігри на Switch і PlayStation 5. І це правильно

starfield intothestarfield

Гра про Індіану Джонса не буде схожою ні на Uncharted, ні на Tomb Raider

p.ua.jones and the great circle

Відкриваємо серіал по Fallout разом з першими кадрами та датою виходу

p.ua.fallout main

Як зрозуміти ігри Bethesda? Чому від Starfield чекали не того? (RendarosUA)

Бетезда

Піт Гайнс покидає Bethesda після 24 років роботи

pete hines call of duty

Справжній огляд Starfield на Xbox Series S українською (Таємна кімната)

СПРАВЖНІЙ starfield на xbox series s Ігри game pass