Де теплі піски Ельсвейру? – Туть. А скоро будуть і в The Elder Scrolls Online

Так, теплі піски Ельсвейру будуть не лише у наших серцях, а й у The Elder Scrolls Online. І хоча офіційний анонс має статися десь із понеділка, датамайнери уже виявили матеріали, які чітко вказують на тему нового доповнення. Нічого дивного, якщо зважити, що в минулому вміст TESO: Morrowind і Summerset так само засвітили ще до анонсу.

Отож, що нас чекає? Ельсвейр. Увесь. Прикордонні його території (Khenarthi’s Roost та Reaper’s March) існують у грі вже доволі давно, проте тільки зараз гравцям випаде змога вирушити углиб цього спекотного краю.

Про що буде доповнення? Як не дивно, про драконів. Невідомо, прибережуть їх лише для підземель-випробувань чи закинуть бодай одного і в основний квест, проте розробники планують перетворити боротьбу з драконами на довготривалу подію, яка не обмежиться тільки новим розділом — так чи інакше цю тему зачеплять і в менших доповненнях, які вийдуть впродовж року після TESO: Eslweyr.

Новий клас чи ремесло будуть? Згідно знайдених матеріалів, разом із новим розділом з’явиться і п’ятий клас — некромант. Якоїсь конкретнішої інфи, окрім як рекламного тексту про “підкорення примар та інших невмирущих створінь” поки нема. Тобто щонайменше нас чекає черговий клас зі самоном-скелетом/привидом/зомбі.

Ну і звісно ж, нові костюми, їздові створіння, улюбленці (там буде рожева свинка!) та інша косметична дурня, 90% якої продаватиметься окремо за крони або випадатиме з лутбоксів крон-скриньок. А хто вирішить придбати доповнення до релізу, той відразу отримає доступ до нового класу, ексклюзивного скакуна, три каджитських емоції, три мапи скарбів Ельсвейру тощо.

Ага, і найголовніше — вийти The Elder Scrolls Online: Elsweyr має у червні цього року.

Читайте також

ESO: Greymoor, Minecraft Dungeons — Порадник ґеймера: Травень 2020

Minecraft Dungeons

Спробуйте усі DLC для The Elder Scrolls Online безкоштовно

the elder scrolls online

Що показали Google Stadia на Gamescom

Google Stadia Gamescom 2019

Mortal Kombat 11 — це просто вогонь!!! — PlayNews #355

Mortal Kombat 11

Складні часи Activision Blizzard — PlayNews #354

Lich King

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

24-годинний стрім? Ну нарешті! (старт 17.06 об 11:00)

Творці TES Online: Morrowind показали ключові місця Вварденфеллу

Популярне