web analytics

Хідео Коджіма анонсував вихід Death Stranding на Mac

5 червня Хідео Коджіма виступив з короткою промовою на презентації WWDC 2023 від Apple, де розповів про майбутній реліз Death Stranding Director’s Cut на Mac. Точної дати релізу Коджіма не назвав. Наразі відомо тільки те, що реліз відбудеться впродовж цього року. 

Крім Death Stranding Director’s Cut, було анонсовано, що всі майбутні ігри компанії Kojima Productions стануть доступні на Mac. Як відомо, студія зараз активно працює лише над однією грою — Death Stranding 2, яка була анонсована у грудні 2022 року. 

Зараз ми вступаємо в нову еру ігор на Mac. Я сподіваюся, що розробники ігор у всьому світі скористаються цією можливістю, щоб створити нові захоплюючі та революційні враження.

 Хідео Коджіма 

Також на презентації Apple представила дві нові функції для Mac: ігровий режим і Game Porting Toolkit for Metal — набір інструментів для портування, що полегшить розробникам перенесення своїх ігор на нову платформу. 

Apple намагається стрімко увірватися в ігрову індустрію, щоби скласти гідну конкуренцію Sony й Miсrosoft. Перші кроки для цього вже зроблені, і такі ігри, як Resident Evil Village , No Man’s Sky і Stray вже готуються до портування на Mac.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nvidia стала найдорожчою компанією у світі

AirPods 3 проти AirPods 2: які бездротові навушники Apple краще купити геймеру

airpods pro 03

На виставці Wholesome Direct 2024 анонсували нову українську гру Tukoni: Forest Keepers

screenshot 05

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Розпочалася реєстрація на KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

10

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Серіал «Володар перснів: Персні влади» отримає другий сезон влітку

p.ua.lotr s2

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

hator phoenix review site v02