Deep Rock Galactic: Survivor, Goat Simulator 3 — У Steam триває розпродаж запальних ігор для компанії

Шведський розробник і видавець відеоігор Coffee Stain Studios разом з датським колегою Ghost Ship Games проводять сумісний розпродаж своїх напрацювань у Steam, які виділяються не тільки якісним контентом і шаленими кооперативними пригодами, які полюбили безліч гравців. У кожного з проєктів є українська локалізація тексту (окрім Goat Simulator 3). Знижки триватимуть до 11 квітня.

Відкриває наш список привабливих пропозицій нещодавно блокбастер з елементами виживання Deep Rock Galactic: Survivor, у якому головний герой усамітнено спускається під землю, щоб виконати різноманітні завдання і добути ресурсів у компанії агресивних великих комахоподібних створінь. Після виконання цілей шахтареві у обмежений час необхідно добратися до точки евакуації, що звучить не так складно, як є насправді. Мало того, що заплутаними шляхами печери не так легко орієнтуватися на місцевості, так ще й звідусіль на героя лізуть полчища ворогів, які не дають і секунди, щоби перевести подих. Гра має 85% позитивних відгуків, а забрати її можна з 20% знижкою за 180 грн, замість 225 грн.

На першу частину серії Deep Rock Galactic, де у небезпечні недрі вирушають одразу 4 шукачі пригод, нажаль знижки не має, її ціна складає повні 379 грн.

Goat Simulator 3це гра, що пропонує море драйву і веселощів для гравців, які перевтілюються в роль козла і відправляються на острів Сан-Анґора, щоб створювати проблеми людям, веселитися, грати в міні-ігри й наряджати свою тварину в різні дивакуваті вбрання. А щоби підняти градус божевілля, до гри можна запросити ще трьох друзів і цілою козлиною братією підняти світ гри на диби. Гра має 97% позитивних відгуків, а придбати її можна з 50% знижкою за 300 грн, замість 600 грн.

Також гарною знижкою розробники наділили й першу частину серії. Її віддають зі знижкою 80% за 45 грн, замість 225 грн.

Midnight Ghost Hunt— хаотична багатокористувацька гра, у якій гравці діляться на дві команди по 4 особи, одна з яких грає за привидів, які можуть ховатися в різноманітних предметах, а інша має на меті їх знайти та спіймати. Проте, рівно опівночі ролі змінюються, привиди наділяються величезною силою і тепер самі починають своє полювання на мисливців. Гра має 80% позитивних відгуків, а забрати її можна зі знижкою 66% за 94 грн, замість 279 грн.

Також зараз можна вигідно придбати Satisfactory та Songs of Conquest, які поки ще перебувають в дочасному доступі, але їхній реліз має відбутися вже цього року. Тож це може бути гарною інвестицією, оскільки коли проєкти повноцінно вийдуть, суттєві знижки на них доведеться почекати деякий час.

Satisfactory поєднує в собі будування фабрик, дослідження та бої з різними агресивними істотами. Грати можна як усамітнено, так і в компанії друзів. Розробники постійно випускають патчі до гри, які додають новий контент, наративні елементи, виправляють помилки й покращують оптимізацію. Гра має 97% позитивних відгуків, а забрати її можна зі знижкою 50% за 300 грн, замість 600 грн.

Songs of Conquest — це класична покрокова стратегія, у якій гравці усамітнено або разом із друзями повинні створювати власні армії, полювати на могутні артефакти, освоювати нові заклинання і прийоми, щоб захопити землі й очистити їх від надокучливих ворогів. Гра має 87% позитивних відгуків, а забрати її можна зі знижкою 66% за 67 грн, замість 199 грн.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder