Подробиці нового доповнення No Man’s Sky

Восьме безкоштовне доповнення для No Man’s Sky під назвою Synthesis вийде 28 вересня, тобто уже завтра. Доповнення, за словами Hello Games, додасть у гру довгоочікувані функції, а також кілька мінорних покращень, для більш комфортної гри.

Одним з найважливіших нововведень Synthesis стане можливість розширити інвентар вашого космічного корабля у Терміналі спорядження. Якщо місця вам хватає, ви можете просто покращити його клас використовуючи наніти. У тому ж Терміналі спорядження корабля тепер можна розібрати непотрібні вам судна на запчастини.

Граючи на ПК ви отримаєте можливість керувати транспортом для дослідження планет – Exocraft, з камерою від першої особи, яка до цього була доступна лише для VR-версії гри. Що стосується власне VR-версії, то у ній з’явиться можливість осідлати створінь. Ще одним оновленням для віртуальної реальності стала можливість робити скріншоти.

Ще одним важливим нововведенням у Synthesis стане покращена космічна карта, предмети на якій тепер будуть показані більш чіткіше. Таким ж важливим стане й Personal Refiner, який дасть можливість вдосконалювати елементи напряму у екзокостюмі. Попрацювали Hello Games й над взаємодією з місцевістю, робота ландшафтного маніпулятора була оптимізована та отримала новий візуальний ефект.

Як це завжди буває, гру відполірували та прибрали деякі баги. Це далеко не всі нововведення, які No Man’s Sky отримає з релізом Synthesis, а більш детально з ними можна ознайомитись на офіційному сайті гри.

Читайте також

У No Man’s Sky з’являться “живі” зорельоти

Ninja зрадив Twitch! — PlayNews #377

Ninja Mixer

No Man’s Sky Beyond — зовсім скоро ви зможете знайти друга у просторах космосу

No Man's Sky Beyond

Фанати No Man`s Sky подякували розробникам у доволі незвичний спосіб

no-mans-sky-next_feature-750x460

Steam проти EGS: раунд 2! — PlayNews #362

Halo 2: Anniversary

PlayNews #336 — No Man’s Sky Next, CS: GO

No Man's Sky Next

О диво, No Man’s Sky (знову) стала популярною!

Улітку No Man’s Sky отримає нове безкоштовне доповнення

No man's sky

Популярне