Подробиці нового доповнення No Man’s Sky

Восьме безкоштовне доповнення для No Man’s Sky під назвою Synthesis вийде 28 вересня, тобто уже завтра. Доповнення, за словами Hello Games, додасть у гру довгоочікувані функції, а також кілька мінорних покращень, для більш комфортної гри.

Одним з найважливіших нововведень Synthesis стане можливість розширити інвентар вашого космічного корабля у Терміналі спорядження. Якщо місця вам хватає, ви можете просто покращити його клас використовуючи наніти. У тому ж Терміналі спорядження корабля тепер можна розібрати непотрібні вам судна на запчастини.

Граючи на ПК ви отримаєте можливість керувати транспортом для дослідження планет – Exocraft, з камерою від першої особи, яка до цього була доступна лише для VR-версії гри. Що стосується власне VR-версії, то у ній з’явиться можливість осідлати створінь. Ще одним оновленням для віртуальної реальності стала можливість робити скріншоти.

Ще одним важливим нововведенням у Synthesis стане покращена космічна карта, предмети на якій тепер будуть показані більш чіткіше. Таким ж важливим стане й Personal Refiner, який дасть можливість вдосконалювати елементи напряму у екзокостюмі. Попрацювали Hello Games й над взаємодією з місцевістю, робота ландшафтного маніпулятора була оптимізована та отримала новий візуальний ефект.

Як це завжди буває, гру відполірували та прибрали деякі баги. Це далеко не всі нововведення, які No Man’s Sky отримає з релізом Synthesis, а більш детально з ними можна ознайомитись на офіційному сайті гри.

Читайте також

Творці No Man’s Sky працюють над новою (і не менш масштабною) грою

No Man’s Sky схрестили з… Dead Space

No Man's Sky

No Man’s Sky отримала крос-плей і завітала у Game Pass

no man's sky

У No Man’s Sky з’являться “живі” зорельоти

Ninja зрадив Twitch! — PlayNews #377

Ninja Mixer

No Man’s Sky Beyond — зовсім скоро ви зможете знайти друга у просторах космосу

No Man's Sky Beyond

Фанати No Man`s Sky подякували розробникам у доволі незвичний спосіб

no-mans-sky-next_feature-750x460

Steam проти EGS: раунд 2! — PlayNews #362

Halo 2: Anniversary

Популярне