Disney інвестував 1,5 мільярда доларів в Epic Games на розробку нових ігор

Disney інвестував 1,5 мільярда доларів в Epic Games. Схоже, низка касових провалів, невдоволення фанатів та падіння цікавості до основних торговельних марок змусило медіагіганта напряму звернутися до тих, хто вміє створювати популярні розважальні продукти.

Ці гроші спрямовані на створення нових ігор та окремого розважального всесвіту а ля Fortnite, де «користувачі зможуть створювати власні історії у світах і персонажах Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, Avatar та інших».

Раніше Disney і Epic Games вже працювали разом в колабораціях Marvel, Star Wars у Fortnite. Вони залучили сотні мільйонів гравців через інтеграцію контенту у Fortnite, співпрацю сезонів, внутрішньоігрові активації та живі події, включаючи Marvel Nexus War with Galactusяка залучила понад 15,3 мільйона гравців одночасно.

Тому не дивно, що компанії вирішили укріпити й розвинути свої стосунки до нового рівня. Ось що сказав генеральний директор Disney Боб Айгер про цю колаборацію:

Наша нова захоплива співпраця з Epic Games об’єднає улюблені бренди та франшизи Disney з надзвичайно популярною грою Fortnite у новому всесвіті ігор та розваг, що трансформується.

Це знаменує найбільший вихід Disney у світ ігор і відкриває значні можливості для зростання та розширення. Ми не можемо дочекатися, коли шанувальники зможуть відчути історії та світи Діснея, які вони люблять, новаторськими способами.

І не тільки Disney перебувають у захопленому стані від того, що їх чекає далі. Наступні слова сказав Тім Свіні, генеральний директор та засновник Epic Games:

Disney були першими, хто повірив у потенціал об’єднання своїх світів з нашим у Fortnite.

Тепер ми працюємо над чимось абсолютно новим, щоб створити стабільну, відкриту та сумісну екосистему, яка об’єднає спільноти Disney і Fortnite.

Своїми думками стосовно майбутньої співпраці також поділився Джош Д’Амаро, голова Disney Experiences. Він розповів про те, що Epic Games та їх відкрита екосистема Fortnite — це прекрасна можливість охопити величезну кількість споживачів, щоб ті могли взаємодіяти зі всесвітом Disney так, як вони того забажають.

Коли саме нам очікувати нові ігри від Disney i Epic, поки невідомо. Самі Disney в промо написали «Незабаром (Можливо)».

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Андрій Присяжний