Disney випустять MMORPG у всесвіті «Аватар»

Компанія Disney разом з китайським гігантом Tencent анонсували, що випустять мобільний шутер-MMORPG у всесвіті «Аватар» для iOS та Android.

Avatar: Reckoning, а саме так називатиметься майбутня гра, отримає три режими гри: одиночний сюжетний режим, режим PvP, а також ко-оп режим, щоб разом з друзями досліджувати «раніше небачені куточки» всесвіту «Аватар».

Наразі це всі відомі подробиці майбутньої гри. До речі, для Avatar: Reckoning запустили офіційний сайт, де ви можете підписатися на поштову розсилку з новинами про проект. Більше на сайті немає нічого.

Це вже не перша і не остання гра за мотивами неймовірно успішного фільму. Так у 2009 році, ще напередодні прем’єри «Аватар» в Україні, Ubisoft випустили гру James Cameron’s Avatar: The Game, реліз якої відбувся на PlayStation 3, XBOX 360, Wii, Nintendo DS та ПК. Як і фільм, гра була у форматі стереоскопічного 3D.

І знову ж таки, повертаючись до компанії Ubisoft, в рамках E3 2021 вони опублікували перший погляд на їх повноцінну гру за мотивами фільму — Avatar: Frontiers of Pandora. Реліз цієї гри обіцяють до березня 2023 року для PlayStation 5, XBOX Series X|S, а також на ПК та хмарні ігрові сервіси.

Крім того, 15-го грудня відбудеться прем’єра продовження фільму Джеймса Камерона — «Аватар 2». А до 2028 року планують випустити ще три частини франшизи.

Читайте також

Steam заборонили у Китаї

steam china

«Шан-Чі 2» уже у розробці

Шан-Чі

Продовження мандрівки — Огляд мультфільму «Енканто: Світ магії»

Енканто: Світ магії

Повернення класики 90-х: всі анонси Disney+ Day 2021

id Software подала судовий позов за використання слова “doom”

Вийшов перший трейлер «Книга Боби Фетта»

Boba Fett

Анонсовано спін-офф «Історії іграшок» про Базза Лайтера

Вийшов (і викликав суперечки) перший трейлер шостого “Сам удома”

Шостий Сам Удома

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: