Disney випустять MMORPG у всесвіті «Аватар»

Компанія Disney разом з китайським гігантом Tencent анонсували, що випустять мобільний шутер-MMORPG у всесвіті «Аватар» для iOS та Android.

Avatar: Reckoning, а саме так називатиметься майбутня гра, отримає три режими гри: одиночний сюжетний режим, режим PvP, а також ко-оп режим, щоб разом з друзями досліджувати «раніше небачені куточки» всесвіту «Аватар».

Наразі це всі відомі подробиці майбутньої гри. До речі, для Avatar: Reckoning запустили офіційний сайт, де ви можете підписатися на поштову розсилку з новинами про проект. Більше на сайті немає нічого.

Це вже не перша і не остання гра за мотивами неймовірно успішного фільму. Так у 2009 році, ще напередодні прем’єри «Аватар» в Україні, Ubisoft випустили гру James Cameron’s Avatar: The Game, реліз якої відбувся на PlayStation 3, XBOX 360, Wii, Nintendo DS та ПК. Як і фільм, гра була у форматі стереоскопічного 3D.

І знову ж таки, повертаючись до компанії Ubisoft, в рамках E3 2021 вони опублікували перший погляд на їх повноцінну гру за мотивами фільму — Avatar: Frontiers of Pandora. Реліз цієї гри обіцяють до березня 2023 року для PlayStation 5, XBOX Series X|S, а також на ПК та хмарні ігрові сервіси.

Крім того, 15-го грудня відбудеться прем’єра продовження фільму Джеймса Камерона — «Аватар 2». А до 2028 року планують випустити ще три частини франшизи.

Читайте також

Русня, крабрейв та Домінік Торетто — Враження від фільму “Аватар: Шлях Води”

avatar2crab

Майкл Рукер знову зіграє Йонду у спецвипуску «Вартових Галактики»

Йонду

Disney відклала прем’єру Deadpool 3, Blade та низки інших фільми з MCU

Deadpool

Disney Dreamlight Valley. Ферма з фансервісним добривом (Перші враження)

Disney Dreamlight Valley

Disney анонсував візуальну новелу у всесвіті Трон

Tron: Identity

Офіційно шедевр: “ВОЛЛ-І” від Pixar потрапив до Criterion Collection

WALL-E

Згадайте як все починалось: “Аватар” повертається в кінотеатри у вересні

Avatar

Square Enix анонсували гру за франшизою Avatar: The Last Airbender. Та без ложки дьогтю не обійшлося

Avatar: The Last Airbender

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: