Disney випустять MMORPG у всесвіті «Аватар»

Компанія Disney разом з китайським гігантом Tencent анонсували, що випустять мобільний шутер-MMORPG у всесвіті «Аватар» для iOS та Android.

Avatar: Reckoning, а саме так називатиметься майбутня гра, отримає три режими гри: одиночний сюжетний режим, режим PvP, а також ко-оп режим, щоб разом з друзями досліджувати «раніше небачені куточки» всесвіту «Аватар».

Наразі це всі відомі подробиці майбутньої гри. До речі, для Avatar: Reckoning запустили офіційний сайт, де ви можете підписатися на поштову розсилку з новинами про проект. Більше на сайті немає нічого.

Це вже не перша і не остання гра за мотивами неймовірно успішного фільму. Так у 2009 році, ще напередодні прем’єри «Аватар» в Україні, Ubisoft випустили гру James Cameron’s Avatar: The Game, реліз якої відбувся на PlayStation 3, XBOX 360, Wii, Nintendo DS та ПК. Як і фільм, гра була у форматі стереоскопічного 3D.

І знову ж таки, повертаючись до компанії Ubisoft, в рамках E3 2021 вони опублікували перший погляд на їх повноцінну гру за мотивами фільму — Avatar: Frontiers of Pandora. Реліз цієї гри обіцяють до березня 2023 року для PlayStation 5, XBOX Series X|S, а також на ПК та хмарні ігрові сервіси.

Крім того, 15-го грудня відбудеться прем’єра продовження фільму Джеймса Камерона — «Аватар 2». А до 2028 року планують випустити ще три частини франшизи.

Читайте також

Ми впевнені у близькій перемозі України в цій війні — Стан справ у видавництва Lantsuta

«Довгий Джон Сільвер»

No Man’s Sky від Disney: вийшов трейлер мультика «Незвичайний світ»

Strange World

Одна з найуспішніших мобільних ігор отримає всесвітній реліз

honor of kings

EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

EA

Чутки: Ігролад неанонсованої мобільної Need For Speed злили в мережу

Need for Speed

Ми чекали 13 років! Вийшов перший трейлер Avatar: The Way of Water

Аватар 2

Анонсовано Disney Dreamlight Valley — симулятор життя із героями улюблених мультфільмів

Disney Dreamlight Valley

«На*** китайців»: творець God of War відмовився від $100 млн Tencent

27 271121 god of war best games pc games new

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: