Disney випустять MMORPG у всесвіті «Аватар»

Компанія Disney разом з китайським гігантом Tencent анонсували, що випустять мобільний шутер-MMORPG у всесвіті «Аватар» для iOS та Android.

Avatar: Reckoning, а саме так називатиметься майбутня гра, отримає три режими гри: одиночний сюжетний режим, режим PvP, а також ко-оп режим, щоб разом з друзями досліджувати «раніше небачені куточки» всесвіту «Аватар».

Наразі це всі відомі подробиці майбутньої гри. До речі, для Avatar: Reckoning запустили офіційний сайт, де ви можете підписатися на поштову розсилку з новинами про проект. Більше на сайті немає нічого.

Це вже не перша і не остання гра за мотивами неймовірно успішного фільму. Так у 2009 році, ще напередодні прем’єри «Аватар» в Україні, Ubisoft випустили гру James Cameron’s Avatar: The Game, реліз якої відбувся на PlayStation 3, XBOX 360, Wii, Nintendo DS та ПК. Як і фільм, гра була у форматі стереоскопічного 3D.

І знову ж таки, повертаючись до компанії Ubisoft, в рамках E3 2021 вони опублікували перший погляд на їх повноцінну гру за мотивами фільму — Avatar: Frontiers of Pandora. Реліз цієї гри обіцяють до березня 2023 року для PlayStation 5, XBOX Series X|S, а також на ПК та хмарні ігрові сервіси.

Крім того, 15-го грудня відбудеться прем’єра продовження фільму Джеймса Камерона — «Аватар 2». А до 2028 року планують випустити ще три частини франшизи.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Disney заявила про намір боротися з шерингом паролів

Disney+

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

SEGA найняла колишнього директора Disney, щоби краще рекламувати свої ігри

sonic dream team

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake

Ubisoft розчарована продажами Assassin’s Creed для VR, уся надія тепер на Codename Red

Assassin’s Creed red

Disney інвестував 1,5 мільярда доларів в Epic Games на розробку нових ігор

disney x epic games