Цього місяця порталу справжнього ґеймерського духу PlayUA виповнюється 6 років, тому ми проводимо конкурс із цінними подарунками. Нижче — конкурсна робота авторства Дмитра Вусаня.
Вітаю PlayUa!
З нагоди ДН PlayUA, я підготував вам дарунок.
Нажаль на створення пішов “лише” тиждень, тому не все було зроблено так як хотілося. Але, тим не менше, якшо ви хочете побачити, як виглядає тиждень в 15-ти хвилинах, то клікайте на посилання нижче. В головній ролі – Юрко.
P.S. Юра, вибач.
Подарунок тут – http://ds-art.org.ua/DragonGame/
Рекомендовані системні вимоги: Монітори розміром 1920х1080. В іншому випадку, гра буде зтискатись з країв під ваше резрішення.
Якшо в когось якісь проблеми з грою, то пишіть мені, розберемось.
Бажано запускати в сучасних браузерах.
Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…
У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…
Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…
Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…
Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…
Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…
This website uses cookies.
Пфхахахаха! Ридаю від сміху просто! Шик)))
Шикарно!!!
Просто супер!!
граю лиш 5 хвилин... курва весело
Ахахахах, це круто!)) Там навіть Ісус є))
Це - Рамон, в нього просто борода як у Ісуса :)
Шикарнюча забавка))))на Андроїд її))))
Реально крутота!!!
Чому можна вбити Олеша, а Олексу ні? Його зберегли для DLC?
Вибачте, якщо комусь заспойлерив сюжет
Може some day, some day...
Ха в мене забавка запустилась на телефоні, через браузер, але управління схоже заточена на клаво мишу(((
Якшо руки дійдуть то можна й заточити)
Чисто з цікавості, на чому написана гра???
Construct 2
Шикосно! Я надривався зі сміху, дружина також, краса!)))
кі нець! під таку музику можна розплакатись, особливо коли хочеться продовження, просто вау
Чувак роби продовження. і + один баг, після першого стрибку зависає звук пакмена до переродження
А можеш детальніше описати?
після стрибку з'являється пакмен, пройшла сцена але звук далі є, але коли ти доходиш до дракона і там вмираєш на лаві то він пропадає.
Дивно, в мене ніколи такого не було, але ок, поправлю. І спообуй в іншому браузері ще
Наче виправив, онови кеш гри натиснувши ctrl+F5. а якшо не спрацює, то почисть кеш браузера за останні кілька днів
Щось гра занадто хардкорна. Де чіти?
Спробуй на цвинтарі натиснути кнопку "I" :) Це фіча, яку я забув прибрати
гра, реально шик, продовження маст хев! розробнику РЕСПЕКТ
гра супер! Треба в кінці кнопку "Пройти ще раз" )) і на файрфоксі не пішла, а на хромі пішла))
додав, онови кеш ctrl+f5
Вимагаю режим ОЧ.ПРСТ. Для мене гра заскладна. Не зрозумів, що робити після зустрічі дракона з королем. Можна мені якийсь чіт-кодик? Хочеться довідатися, чим там усе скінчилося.
Дракон стріляє вогнем з дупи(стріляти на пробіл)
Олексо, додав режим оч.прост. Натисни клавішу "L" на рівні з босом. Та не забудь оновити кеш гри натиснувшт ctrl+F5
Не така іграшка вже й складна) швидко пройшов
Гра сподобатись ще з моменту, коли прочитав назву статті :D Класно, весело, насичено. Хіба маааало!
респект! класна, люблю такий стиль графіки.
Пошана пану за таку кляцку гру
не втримався
Ооххх +100 до карми тобі) А можеш детальніше як ти її робив?) і за допомогою яких інструментівв *_*
пиши в ПП
Посилання вже не пряцюють. Якшо хто хоче, то можете се подивитись видиво проходження https://youtu.be/DXhm8j3E--M
__