Доктор Стрендж та мультивсесвіт у Spider-Man 3?

Доктор Стрендж, роль якого у Marvel Cinema Universe грає Бенедикт Камбербетч, з’явиться у наступному фільмі про Людину Павука. Герой стане новим наставником для молодого Пітера Паркера.  Зйомки «Людини Павук 3» повинні початись цього місяця в Атланті.

Раніше ми також розповідали, що у третьому фільмі Джеймі Фокс повернеться до ролі Електро. Прем’єра фільму повинна відбутися 17 грудня 2021 року.

Про те, що Доктор Стрендж з’явиться у наступному фільмі про дружелюбного сусіда можна було здогадатися раніше, коли з’явився тизер, на которому чітко видно портал, який багатьом знайомий по першому фільму «Доктор Стрендж».

Один з режисерів мультсеріалу Spider-Man: Into the Spider-Verse Пітер Ремзі прокоментував появу новоно наставника Пітера Паркера:

Я сподіваюсь, що він [Доктор Стрендж] це просто “спеціальна запрошена зірка”. Не знаю, навіщо Людині-Павуку наставник… Одна з тих речей, що мені найбільше подобалась у старих коміксах це те, що він завжди був одинаком, який розбирався з проблемами сам, і що він не був улюблений та прийнятий як Месники чи Фантастична Четвірка.

Однак Доктор Стрендж може стати не єдиною “спеціальною запрошеною зіркою” у «Людині-Павук 3». У мережі з’явились тизери, котрі прямим текстом натякають на те, що до Тома Голланда можуть приєднатися ще й Тобі Магвайр та Ендрю Ґарфілд. Однак ці гості поки що далекі від офіційного підтвердження, хоч вже інформація про їх появу у фільмі наче злили в мережу. Жодних офіційних підтверджень цього ще нема.

Також мережею ширяться чутки про появу у фільмі Venom’а, але це теж, поки що, лише вологі мрії фанатів.

Нового Павука ще не почали знімати, проте Бенедикт Камбербетч вже активно працює над фільмом Doctor Strange in the Multiverse of Madness, зйомки якого розпочались раніше цього місяця у Лондоні. Прем’єра стрічки запланована на 24 квітня 2022 року.

Читайте також

Сем Реймі може стати режисером “Доктор Стрендж 2”

Від хлопчака до Людини-павука

У Steam можна безкоштовно та назавжди отримати The Dream Machine

Через падіння китайської ракети перенесли презентацію Battlefield 6

У дебютному трейлері “Веном 2” нарешті показали Карнажа

Дефіцит PS5 триватиме до середини 2022 року

Джон Макклейн з’явиться в Call of Duty: Warzone

Фанати Destiny 2 випросили у розробників плюшевих маляток прибульців

Destiny 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: