Дракончики, хліб, м’єско і навіть меліса – все це настілка Вогнетвір (Bastie Games)

Гра «Вогнетвір»  – це атмосферна настільна гра для всієї родини, в якій гравцям потрібно розвивати місто, відкриваючи нові крамниці, активувати гарячі здібності дракончиків, використовувати карти чарів і навіть дарувати один одному подарунки.

Основна ціль для Вогнетвору:

  • Першим отримати якнайбільше репутації і зайняти найвижче місце на відповідному треку.

На початку гравці вибирають міську крамничку, де хочуть зробити покупку, і переміщують до неї свою фішку  дракона. Якщо крамниця уже зайнята вибрана лавка то доведеться відкупитися від інших гравців, використовуючи свій запас товарів або монети. Далі можна виконати одну із двох дій:

  1. Зібрати товари з крамниці. Гравець отримує бонус, який пропонує крамниця, та по 1 товару за кожного майстерного дракона та кожні чари у цій крамниці. Також, під час цієї дії можна розмістити 1 майстерного дракона у комірку з відповідним символом й отримати вказану винагороду, використати здібність будь-якого одного дракона в крамниці чи її здібність
  2. Зачарувати крамницю. Серед  карт чарів, ви маєте обрати ту, символ якої відповідає крамниці. Сплативши ціну цієї карти, її можна покласти під карту крамниці й отримати винагороду, а потім, власним бажанням, можна ще й запалити будь-яку кількість драконів у цій крамниці.

Також на руці у вас будуть карти модних драконів, які можуть принести додаткові бали репутації. Бажання сонячних драконів можна задовільнити тільки протягом нри, а от карти місячних драконів притримуємо до завершення партії.

 

Тайм-коди:

00:00 – Привітання

00:29 ­– Коротко про гру Вогнетвір

00:40 – Елементи гри

01:10 – Дерев’яні компоненти

01:26 – Підготовка до гри

03:16 – Збирання з крамниці

05:23 – Зачарувати крамницю

06:15 – Кінець гри

06:55 – Висновки

До плюсів Вогнетвору можна виділити:

  • Оформлення гри. Візуал цієї настілки неймовірно ламповий і милий, тому вона гарно впишеться до гри у сімейному колі. Нам оформлення трішки нагадує творчість Міядзакі і його анімаційні фільми. Одним словом, ностальгію гарантовано
  • Соло режим. В цю гру можна грати самому і навіть кинути собі виклик, адже тільки в соло-режимі, гравець може отримати ряд досягнень, що вказані у правилах.
  • Рандом. Кожного разу при підготовці до гри у вас будуть формуватись нові колоди крамниць, із своїми унвкальними здібностями, то ж, іноді, приходиться адаптуватись на ходу.
  • Якість компонентів. Повірте, коли ви відкриєте коробку, те що в середині вас приємно здивує. По-перше, тканинне поле, яке займе чималу частину вашого столу. По-друге, пластикові елементи дуже яскраві і приємні на дотик.

Серед мінусів Вогнетвору ми відзначили:

  • Обмеження в сетингу. Вогнетвір – це гарна настіка у фентезійному сетингу, однак гра не пропонує якихось нових механік чи глибокого геймплею.
  • Дерев’яні товари. В мережі часто можна побачити у Вогнетворі дерев’яні компоненти товарів, проте вони продаються окремо. А в стандартному наборі наявні лише картонні жетони.

 

✔️ Підтримай україномовних контентмейкерів та використовуй #WatchUA
✔️ Якщо ти — україномовний автор на Youtube, то долучайся до нас https://playua.net/watchua

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Відкрито передзамовлення на настільну гру «Алхіміки»

Алхіміки

У Києві відкриють першу в Україні бібліотеку настільних ігор

Бібліотека ігор 1

Настільна Barrage незабаром випробовуватиме ваші навички побудови гідроелектростанцій українською

Гребля

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Гранд-готель Австрія»

Гранд-готель «Австрія»

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри The Lord of the Rings: The Card Game

Володар Перснів

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри Маскарад

Маскарад

Анонсовано українську локалізацію настільної гри Місто Шкереберть

Місто шкереберть

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри Akropolis

Акрополіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: