У Dying Light 2 нарешті з’явиться вогнепальна зброя

Польська студія Techland, розробник і видавець зомбі пісочниці з великим акцентом на паркурі Dying Light 2: Stay Human (наш огляд), повідомила про вихід нового перевидання гри з підзаголовком Reloaded Edition, у яке ввійдуть усі раніше випущені доповнення та вперше з’явиться вогнепальна зброя, про яку так просили гравці. Різновиди зброї принесе до гри нове велике оновлення Firearms Update, що було вперше анонсоване ще рік тому.

Ми доклали безліч зусиль, щоб інтегрувати її (вогнепальну зброю) у гру якомога органічніше. Для нас це було дуже складним завданням, особливо з погляду побудови світу, тому що, як ви знаєте, Dying Light 2 Stay Huma, спочатку створювалась як всесвіт без вогнепальної зброї. Проте через численні запити, які підкреслювали, наскільки це важливо для вас, ми не могли вчинити інакше. І ми прийняли цей виклик.

розповів директор франшизи Тимон Смектала

Тимон Смектала, розповідаючи про нове видання, також наголосив, що з моменту релізу Dying Light 2 Stay Human, який відбувся 2 роки тому, розробники не припиняли підтримку гри та вже випустили безліч доповнень, покращили паркур, додали можливість створювати унікальні мапи, нові види холодної зброї, варіанти крафту й різновиди ворогів. Тому досить закономірно, що тепер настала черга для великого кроку вперед і додання вогнепальної зброї.

І хоча у грі вже існує єдиний екземпляр вогнепальної зброї, який можна отримати завершивши місію «Обсерваторія» та придбавши креслення в майстра на території Миротворців, його використання було обмежене малою кількістю патронів і слабкою шкодою, яку він завдавав зомбі. Тепер же гравцям пропонують цілий арсенал далекобійних знарядь для вбивства: пістолети, гвинтівки, дробовики…

Окрім вогнепальної зброї, Firearms Update додасть до гри й інші нововведення: візуальні покращення, спеціальні нагороди та новий контент як для самітного проходження, так і для кооперативного.

Реліз Dying Light 2 Stay Human — Reloaded Edition відбудеться 22 лютого цього року.

Disqus Comments Loading...