E3 2024 і E3 2025 буде скасовано?

Якщо опиратися на інформацію Департаменту Лос-Анджелеса з питань туризму, то ця організація очікує, що ігрова виставка E3 не відбудеться у місті 2024 та 2025 року. Це може свідчити як про переїзд ігрової події до іншого міста, так і про можливе скасування E3.

Нагадуємо, що цьогорічна E3 була скасована, адже багато великих компаній не були зацікавлені в участі, а також видавці в результаті організували власні виставки, як-от Nintendo Direct, Capcom Showcase тощо.

Варто зазначити, що ESA — власники E3 — відповіли виданню VGS наступне:

Наразі ESA веде перемовини щодо E3 2024 та наступних років. Ми поки не маємо остаточного рішення щодо цієї ігрової події

Вперше E3 провели у 1995 році в Конференц-центрі Лос-Анджелеса. Згодом у 2020 через пандемію E3 було скасовано, що дало нагоду Summer Game Fest проявити себе. Виставка E3 2021 року була повністю цифровою та безкоштовною, втім скасування все-таки знову відбулося у 2022 році.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Офіційно: “Індустрії не потрібна Е3”

e3

Е3 2023 cкасовано, бо вона нікому не потрібна

E3

Nintendo не приїде на E3

Nintendo Switch

Наступного року Summer Game Fest проведуть наживо

Джефф Кіллі

Офіційний рестрім Summer Game Fest

Summer Game Fest

Розклад найважливіших презентацій “замість Е3”, які транслюватиме PlayUA

Starfield

Наступного року E3 проведуть з живою аудиторією

E3 2021

Окремої презентації від Ubisoft цього червня не буде

Ubisoft

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: