Цьогорічна E3 буде повністю безкоштовною

Минулого року коронавірус наніс тотальний удар по різних заходах, через що вони перейшли в онлайн формат. А довгоочікувану E3 у 2020 році взагалі скасували. Цього разу організатори не повторятимуть помилок, і проведуть виставку в онлайн-режимі.

Нещодавно почали ширитися різні чутки про захід. Зокрема, розповідали, що він буде абсолютно безкоштовним і триватиме цілий тиждень. Є ймовірність, що у межах виставки дадуть пограти у демоверсії ігор за допомогою сервісу хмарного ґеймінгу GeForce NOW. От тільки не відомо, чи буде така можливість у всіх користувачів, чи тільки у преси.

Очікується, що у межах E3 2021 на нас чекатимуть церемонія нагородження, прес-конференції розробників та низка прев’ю. А ще захід має змінити назву з Electronic Entertainment Expo на Electronic Entertainment Experience. Але скорочено він все одно називатиметься E3.

Згодом організатори підтвердили на своїй сторінці у Twitter, що відвідувачам абсолютно ні за що не доведеться платити. Інші чутки поки ніяк не прокоментували. Поділитися з нами більшою кількістю новин про захід пообіцяли найближчим часом. Тож краще не зважати на чутки, і дочекатися офіційної інформації.

Читайте також

Підсумки Е3 2021: Elden Ring, перемога Microsoft та передозування анонсами

E3 2021

Microsoft, S.T.A.L.K.E.R. 2 та присмак зради (підсумки E3) — #PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде у квітні наступного року. Показали перший ігролад

S.T.A.L.K.E.R. 2

У Far Cry 6 з’явиться Ваас та антагоністи інших ігор серії

Far Cry 6

У Rainbow Six Siege з’явиться новий оперативник та кросплей

rainbow six siege

Ігрова адаптація Avatar від Ubisoft вийде у 2022 році

Avatar: Frontiers of Pandora

Ubisoft Forward у виконанні PlayUA

Розклад найважливіших презентацій Е3 (і не тільки)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: