web analytics

Цьогорічна E3 буде повністю безкоштовною

Минулого року коронавірус наніс тотальний удар по різних заходах, через що вони перейшли в онлайн формат. А довгоочікувану E3 у 2020 році взагалі скасували. Цього разу організатори не повторятимуть помилок, і проведуть виставку в онлайн-режимі.

Нещодавно почали ширитися різні чутки про захід. Зокрема, розповідали, що він буде абсолютно безкоштовним і триватиме цілий тиждень. Є ймовірність, що у межах виставки дадуть пограти у демоверсії ігор за допомогою сервісу хмарного ґеймінгу GeForce NOW. От тільки не відомо, чи буде така можливість у всіх користувачів, чи тільки у преси.

Очікується, що у межах E3 2021 на нас чекатимуть церемонія нагородження, прес-конференції розробників та низка прев’ю. А ще захід має змінити назву з Electronic Entertainment Expo на Electronic Entertainment Experience. Але скорочено він все одно називатиметься E3.

Згодом організатори підтвердили на своїй сторінці у Twitter, що відвідувачам абсолютно ні за що не доведеться платити. Інші чутки поки ніяк не прокоментували. Поділитися з нами більшою кількістю новин про захід пообіцяли найближчим часом. Тож краще не зважати на чутки, і дочекатися офіційної інформації.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дивіться Summer Game Fest українською разом із PlayUA

summer game fest 3840x2160 1d8b576330b9

IGN роблять заміну Е3

Організатори Е3 оголосили закриття проєкту. Знову

e3

E3 2024 і E3 2025 буде скасовано?

e3

Офіційно: “Індустрії не потрібна Е3”

e3

Е3 2023 cкасовано, бо вона нікому не потрібна

E3

Nintendo не приїде на E3

Nintendo Switch

Наступного року Summer Game Fest проведуть наживо

Джефф Кіллі