Цьогорічна E3 буде повністю безкоштовною

Минулого року коронавірус наніс тотальний удар по різних заходах, через що вони перейшли в онлайн формат. А довгоочікувану E3 у 2020 році взагалі скасували. Цього разу організатори не повторятимуть помилок, і проведуть виставку в онлайн-режимі.

Нещодавно почали ширитися різні чутки про захід. Зокрема, розповідали, що він буде абсолютно безкоштовним і триватиме цілий тиждень. Є ймовірність, що у межах виставки дадуть пограти у демоверсії ігор за допомогою сервісу хмарного ґеймінгу GeForce NOW. От тільки не відомо, чи буде така можливість у всіх користувачів, чи тільки у преси.

Очікується, що у межах E3 2021 на нас чекатимуть церемонія нагородження, прес-конференції розробників та низка прев’ю. А ще захід має змінити назву з Electronic Entertainment Expo на Electronic Entertainment Experience. Але скорочено він все одно називатиметься E3.

Згодом організатори підтвердили на своїй сторінці у Twitter, що відвідувачам абсолютно ні за що не доведеться платити. Інші чутки поки ніяк не прокоментували. Поділитися з нами більшою кількістю новин про захід пообіцяли найближчим часом. Тож краще не зважати на чутки, і дочекатися офіційної інформації.

Читайте також

Трансляції PC Gaming Show та Future Games Show пройдуть в один день

PC Gaming Show, Future Games Show

Відомо дати проведення та головних учасників E3 2021

У четвер пройде велика презентація новинок Epic Games Store у 2021

Джефф Кілі пропустить E3 вперше за 25 років

Sony офіційно пропустить E3 2020

E3 2019: переможці, невдахи та Кіану Рівз! — PlayNews #374

Cyberpunk 2077

Nintendo виграла E3

Nintendo E3 за версією PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: