Фантастична четвірка (2015) — перший тизер

На YouTube каналі студії 20 Century Fox з’явився перший тизер нової “Фантастичної четвірки” від невгамовних Marvel. Режисерське крісло римейку посів Джошуа Транк, відомий за псевдодокументальною фантастичною стрічкою “Хроніка” 2012 року. Серед акторського складу виділяються Кейт Мара, яка чудово зіграла безпринципову журналістку в серіалі “Картковий будинок”, молодий талант Майлз Теллер (Проект Х, Дивергент) та Тобі Кеббел, який вже встиг і в Ґая Річі відзнятись, і в майбутній кіноадаптації WarCraft’у зіграє Дуротана.

Тизер дає зрозуміти, що навідміну від попередньої дилогії про “четвірку” з Джесікою Албою та Крісом Евансом, нова варіація робить менший нахил на комедійну складову, хоча, судити ще рано…

Прем’єра очікується 7 серпня цього року. А які ваші враження/очікування?

Юрій Лупул

CEO and Co-Founder of my son, Max

  • Ну класс, з професора зробили малолітнього триндюка, чувак-запальничка тепер чорний, а камінчик взагалі голий і як так тизери про marvel-героїв йдуть 2 хвилини. Єдине, що тут виглядає гарно так це костюмчики, вони стали меньш гейськими.

    • Чорний в команді це все політкоректність, аби потім не бунтували профспілки, що у фільми немає чорних. І ще його би не зробили істотою, бо тоді авторам приписали б ненависть до чорних чи щось типу того... Такий сьогодні світ - шукають підводні камені де їх нема.

  • Наразі важко зацінити по тізеру. Будем чекати, а там подивимось.

  • продовжить традицію попередників - буде таким же лайном

    • Чого ти? Перші 2 фільми про Фантастичну четвірку було досить непоганими. особливо перший. Тут правда підбір акторів, як на мене, жахливий.

      • Те саме, що і Жага швидкості, але там, як на диво, вийшло все доволі непогано.

    • Перші дві частини були цікаві, особливо перша. На ті роки фільм виглядав дуже добре. Мені відчувається, що навпаки буде - цей фільм буде лайном.

  • Фільм буде гавно, актори підібрані хреново і сюжет якийсь не понятний, не класичний, а якась видумана хрєнь тіпа Rise of the dark knight

  • Не знав куди ще писати, тому запропоную тут: організуйте якось стрім The Binding of Isaac: Rebirth. Там навіть кооп є, але треба буде щоб хтось грав на джойстику поряд. Насправді дуже цікава та захоплююча гра, особливо, коли починає йти якесь імбове різноманіття артефактів.

    • Коли будеможливість посадити двох наших стрімерів за один комп, обов’язково проведемо такий стрім.

  • Ви публікуєте трейлери з фільмів, якщо ці фільми про супергероїв?

    • Такого обмеження нема. Ми публікуємо трейлери всіх фільмів, які нам цікаві і за якими ми стежимо. Якби могли, то публікували би більше трейлерів, оглядів, статей про ігри, кіно, серіали тощо. Є бажання допомогти?

    • Та ні, просто мені цікава супергеройська тема. Кожен публікує те, що йому цікаве, але не забуваємо про причину всіх причин — лінь! :)

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

47 хвилин

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

1 годину

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

23 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

24 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

This website uses cookies.