web analytics

Geekach локалізує Blood Rage, одну з найкращих настілок про контроль територій

Українське видавництво настільних ігор Geekach Games цьогоріч як слід розігналося і не збавляє темпу. Цього разу анонсували локалізацію настільної гри Blood Rage, яка в українському перекладі називатиметься «Лють Крові».

Blood Rage — це масштабна бойова стратегія із механікою контролю територій, у якій гравці очолять клани войовничих вікінгів. Розміщуйте на полі деталізовані фігурки бійців та монстрів, виконуйте волю богів та влаштовуйте бойові зіткнення у боротьбі за землі. Щораунду Раґнарок стає дедалі ближчим, й одна із земель на мапі знищується та стає недоступною, тож встигніть отримати необхідну для перемоги славу до того, як ваш клан відійде до Вальгалли!

Blood Rage здавна вважається однією з найкращих настільних ігор з механікою контролю територій. Гра вийшла ще у 2015 році і з того часу засідає в топах Board Game Geek, де зараз займає 44 позицію з-поміж усіх настільних ігор. Її створив Ерік М. Ленґ, з іграми якого українська аудиторія уже знайома, завдяки «Анкх. Боги Єгипту» від Woodcat та нещодавньому анонсу «Ктулху: Смерть може померти» від Ігромаг.

Що важливо і про що Geekach Games лиш ледь обмовилися у основному пості в соціалках, видадуть заразом і три доповнення до гри, два з яких міститимуть додаткові механіки, а одне звичайне розширення: набір всього необхідного для пʼятого гравця.

Особисто я чекатиму на реліз Blood Rage українською. З цією грою легко знайомитися, але вона має простір для дослідження і дає вашим конкурентам усі інструменти, аби карати вас за необдумані вчинки. А ще богічні фігурки, яких тут чимало, це так взагалі виразна риса ігор Еріка М. Ленґа.

А як вам такі ігри?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Зразковий патіґейм — Огляд настілки «Топ 10»

Топ 10

Рай для любителів кубиків — Огляд настілки «Кубітос»

Кубітос

Квиток у хобі! Огляд настілки «Монстри проти Героїв»

Монстри проти Героїв

Природна композиція — Огляд настілки «Левада»

Левада

Настільна Barrage незабаром випробовуватиме ваші навички побудови гідроелектростанцій українською

Гребля

Робіть свої ставки — Огляд настілки «Череп»

Череп

У спробах виправити каверзи Доктора Хиби – Огляд настілки«Петля»

Петля

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри Northgard: Uncharted Lands

Нортґард