Hand of Fate 2 вийде за місяць і матиме українську локалізацію

Залишився якийсь місяць до виходу roguelike-RPG Hand of Fate 2. 7 листопада гра з’явиться на полицях цифрових крамниць на ПК, PS4 та Xbox One.

Ігроладно сиквел залишиться вірним попередниці — нас чекатимуть усе та ж сама суміш карткової гри та текстових квестів, приправлена сутичками в реальному часі. Втім, Hand of Fate 2 матиме значно більше новин подій та сюжетних ліній, додаткових випробувань для гравця, систему компаньйонів тощо. Ну і звісно ж, поліпшену графіку.

До всього, матиме гра й українську локалізацію. Спілка “Шлякбитраф”, яка свого часу зробила переклад першої гри, розпочала роботу над локалізацією Hand of Fate 2. От тільки є нюанс: оскільки тексту в сиквелі значно більше, то українська версія гри ризикує з’явитися дещо після релізу, а не 7 листопада. Втім, як би там не склалось (а ми зичимо “Шлякбитрафу” наснаги, щоби локалізація під’їхала якнайшвидше), тішить сам факт, що розробники зважилися на офіційну українську версію гри. Побільше б ігротворців наслідувало їхньому прикладу.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Epic Games Store безкоштовно роздає Aline: Isolation та Hand of Fate 2

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #16

Путівник україномовними іграми Steam

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #15

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #14

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #12 — підсумки за рік

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #08

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: