Hand of Fate — нарешті офіційно українською!

hand-of-fate-logo-1024x1024

Учора Hand of Fate отримала українську локалізацію після кількох місяців очікування. Перекладено як саму гру, так і усі доповнення (випущені і не тільки). У самому Steam поки що немає позначки про наявність у грі української мови, однак якщо ви зайдете у Hand of Fate, то в налаштуваннях побачите серед інших мов українську.

Процес перекладу гри тривав 5 місяців, і за цей час було опрацьовано 76 тисяч слів. Основною причиною затримки перекладу був аж ніяк не обсяг роботи, а сам видавець гри, який не хотів співпрацювати, аргументуючи це тим, що продажі в Україні надто низькі, аби заморочуватися з перекладом. І ще слід згадати, що у грі могло бути повне українське озвучення, але видавцеві просто ліньки було надати технічну підтримку Шлякбитрафу, який був готовий виконати це за власний кошт.

2015-10-31_00001

Сам переклад вийшов не без огріхів, але ми старалися, як могли. Тематичні шрифти, адаптація тексту тощо — все на найвищому рівні. Тому радимо ознайомитися з перекладом гри від студії Шлякбитраф, і поділитися з нами враженнями. Ви можете стати тестувальником перекладу, якщо будете просто гратися та залишати під цією новиною критичні відгуки про помилки, баґи, неточності і невідповідності, які зустрінете в українізованій грі.

Hand of Fate — це колекційний картковий покроковий роґалик з живими боями і елементами RPG, огляд якої вже давно є у нас на порталі.

Читайте також

Hand of Fate 2 вийде за місяць і матиме українську локалізацію

Hand of Fate 2

Путівник україномовними іграми Steam

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #12 — підсумки за рік

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #08

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #07

Анонсовано Hand of Fate 2

Party Hard отримала українську локалізацію

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #06

Популярне