Hellboy: Web of Wyrd. Як побороти зло, коли тебе борють гравці?

Сотворіння найтемніших сил підземного світу, Геллбой покликаний правити цим світом, однак, завдяки своєму вихованню, він стає на його захист. Та, перш ніж взятися за справу, у Hellboy: Web of Wyrd, треба пройти головне останнє випробування — сподобатися гравцям.

Коли гра Hellboy: Web of Wyrd була анонсована, всі говорили про неї, як про щось цікаве, з можливістю випробувати давно знайомого персонажа у дещо новому вимірі. Та, коли гра вийшла, щось пішло не за планом.

На фоні доволі хороших відгуків:

Hellboy: Web of Wyrd чудово користується жанром роуґлайк, створюючи гру, що вірна коміксам. У гру буде цікаво зіграти шанувальникам жанру.

— CG Magazine

Web of Wyrd є найкращою грою Hellboy, яка коли-небудь створювалася, і чудовою точкою входу для нових шанувальників.

— GG Recon

Почали з’являтися куди менш приємні відгуки, які вплинути на загальний рейтинг гри.

Хоч гра і залишає приємні враження від своєї графічної складової, її механічна частина залишає бажати кращого. Зараз ігровий процес можна описати одним словом — посередній.

— GameStar

Геллбой і його світ — це потенційна золота жила з фантастичним адаптаційним потенціалом, як довів Ґільєрмо дель Торо своїми двома фільмами на початку 2000-х років. Персонаж пропонує набагато більше, і, хоча Web of Wyrd має кілька яскравих плям, він зрештою не може реалізувати потенціал свого вихідного матеріалу.

— Game Rant

Аби не робити поспішних висновків, редакція вирішила самостійно випробувати гру та з’ясувати, хто все-таки правий. А кому треба напіддати за те, що зіпсували рейтинг найдобрішому демону на білому світі.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Андрій Присяжний