Хотіли ігор на PS5 українською? Frogwares уже про все подбали

Після офіційного запуску PlayStation в Україні та появи зроблених саме для нас обкладинок дисків, залишалося тільки чекати там ігор з українською локалізацією. І от маємо для вас новину: перша гра з офіційною українською локалізацією з’явиться на PS5 вже за кілька годин! Така честь випала The Sinking City (наш огляд) від студії Frogwares — одній з найкращих детективних ігор та лавкрафтіанських пригод, які тільки можна знайти на ринку.

Поліпшена версія для PS5 матиме:

  • роздільність 4K (3840×2160) і стабільних 60 к/с
  • покращені текстури, освітлення та чимало інших графічних приємнощів
  • у 6 разів швидше завантаження
  • DLC “Милосердне Божевілля” з додатковими розслідуваннями (можна придбати окремо або в складі делюкс-видання — а от вишиванка буде всюди безкоштовною) 
  • повна підтримка особливостей DualSense 
  • підтримка функціоналу й активностей PS5

А ще поки всі здебільшого піднімають вартість ігор для PS5, Frogwares (оскільки на цій платформі вони видаватимуть гру самостійно) вирішили знизити її — світова вартість стандартної версії складе 49,99$, а делюкс-версія коштуватиме 64,99$. До того ж, підписники PS+ упродовж перших двох тижнів після релізу отримають знижку в 30%.

І останнє — з нагоди релізу The Sinking City на PS5 розробники розпочали укладання великого цифрового артбука, який допоможе докладно простежити розвиток гри від перших нарисів до створення фінальної версії. Вийде він дещо згодом і буде доступним у якості безкоштовного DLC для всіх власників гри. Втім, поки артбук тільки йде до своїх власників, можете пригадити інші цікавинки з історії створення The Sinking City, які нам свого часу розповідав Сергій Оганесян з Frogwares.

Читайте також

Фальшива The Sinking City, Days Gone на ПК — #PlayNews

The Sinking City

Розробники The Sinking City не рекомендують купувати її в Steam

The Sinking City

Gran Turismo 7 перенесли на 2022 рік

Gran Turismo 7

Frogwares показали перші ґеймплейні кадри Sherlock Holmes: Chapter One

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Реліз Returnal перенесли, але не далеко

Ghost of Tsushima отримає поліпшену версію для PS5

Nvidia Shield тепер підтримує ґеймпади нового покоління

Nvidia Shield

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: