Ігрова адаптація Avatar від Ubisoft вийде у 2022 році

Ще у 2017 Ubisoft анонсували гру за мотивами фільму Avatar Джеймса Кемерона. Тоді нам про неї майже нічого не розповіли, і до сьогодні вона не з’являлася на радарах. Ігротворці лише періодично підтверджували що проект досі живий, і над ним ведуть роботу, але показати його мають згодом.

Нарешті цей момент настав. У кінці сьогоднішньої трансляції Ubisoft Forward нам вирішили показати на що здатен рушій Snowdrop Engine. Після чого почався трейлер прийдешньої гри, яка отримала назву Avatar: Frontiers of Pandora. Там можна зацінити справді гарну графіку, яка спостерігається як у демонстрації краєвидів місцевої флори, так і динамічних сценах з боями, пострілами та вибухами.

На жаль, ніякої додаткової інформації майже не було. Відомо, що це буде екшн-адвенчура від першої особи, яку створює все та ж сама Massive Entertainment у співпраці зі Lightstorm Entertainment та Disney.

Найголовнішим сюрпризом стало те, що нам повідомили дату релізу — 2022 рік, що дає надію на те, що наступних новин про Avatar: Frontiers of Pandora доведеться чекати вже не так довго. Проект побачить світ на ПК, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Google Stadia та Amazon Luna. Релізу на PS4 та Xbox One чекати не слід, це буде винятково NextGen-гра.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

IGN роблять заміну Е3

Ubisoft розчарована продажами Assassin’s Creed для VR, уся надія тепер на Codename Red

Assassin’s Creed red

Ubisoft+ отримає оновлені підписки Premium і Classics

Ubisoft

Організатори Е3 оголосили закриття проєкту. Знову

e3

SteamWorld Build, Avatar: Frontiers of Pandora — Порадник Ґеймера: Грудень 2023

avatar frontiers of pandora

Netflix представив дебютний трейлер серіалу «Аватар: Останній захисник»

Аватар: Останній захисник

Ольгу Сендзюк призначено керівницею українських студій Ubisoft Kyiv та Ubisoft Odesa

зображення 2023 10 13 113126563

E3 2024 і E3 2025 буде скасовано?

e3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: