web analytics

Star Wars: Outlaws, Assassin’s Creed Shadows й Anno: 117. Підсумки Ubisoft Forward 2024

Ubisoft Forward відгримів анонсами, на які ми чекали і не тільки. Нумо розбиратися, що цікавого показала студія на своїй щорічній виставці.

Почнемо з того, що нам показали ігроладний трейлер Star Wars Outlaws. Там прямо дуже багато цікавого, тому запускайте ролик та насолоджуйтеся!

Гра готується до виходу 30 серпня.

Відбувся анонс першого сезону шутера XDefiant. На гравців очікують нові мапи, режими, зброя та велика кількість прикрас. А про нову фракцію ми вже говорили? Ні? Вона також буде!

Старт сезону заплановано на 2 липня.

Студія продовжує наповнювати Skull and Bones (наші враження від гри) контентом. Подекуди це щось, чого від гри очікували прямо на старті, але загалом там багато класних нововведень і за відчуттями другий сезон має вдатися на славу. Загалом нам показали, що чекатиме гравців у другому та третьому сезонах і залишаємо вам запис.

Нові кораблі, озброєння до них та режими. А ще там з’явиться дракон!

Важко було приховати наше захоплення від Prince of Persia The Lost Crown (наш огляд гри), а тепер ми в екстазі, оскільки гра отримає безкоштовне доповнення. Грайте за Саргона та еволюціонуйте від вундеркінда з мечем до надзвичайної легенди, опановуючи акробатичний бій і відкриваючи нові сили часу й унікальні суперздібності.

Вихід доповнення заплановано на вересень 2024 року. Заодно мигцем показали перше сюжетне доповнення до гри.

The Rogue Prince of Persia (наші перші враження) також не залишиться без оновлень. Гра отримає новий біом у оновленні під заголовком Temple of Fire.

Ми уже писали про те, що до розробки ремейку Prince of Persia: Sands of Time долучилося Ubisoft Торонто. Але тоді ми не знали, що з таким підсиленням студії зможуть уже сьогодні показати свіженький тизер гри! Щоправда він не сильно інформативний.

Очікується гра у 2026 році.

Гра, про яку ми зовсім забули, Avatar: Frontiers of Pandora, отримає сюжетне доповнення. Воно отримало назву The Sky Breaker та стане доступним 16 липня 2024 року.

Ну і звісно ж нам, нарешті, показали розширений ігроладний трейлер Assassin’s Creed Shadows. Сказати, що гра має неймовірний вигляд — нічого не сказати.

Нам показали різноманітні механіки того, як ми будемо знешкоджувати цілі, бойову систему та дуже красиві загальні кадри Японії. Вихід гри відбудеться 15 листопада.

Також було оголошено про роботу над Anno 117: Pax Romana, оновлення до The Crew Motorfest (Chase Squad) та For Honor (The Muramasa Blade).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Anno 117: Pax Romana має стати найкращою економічною стратегією про Римську імперію

anno 117 pax romana

The Division 2 починає шостий рік життя з низкою допрацювань

p.ua.the division 2 aaron keener

Інтерв’ю з розробниками ремейку Prince of Persia: The Sands of Time

p.ua.prince of persia the sands of time remake

Дивіться Ubisoft Forward українською разом із PlayUA

Ubisoft Forward 2024

S.T.A.L.K.E.R. 2, Doom The Dark Ages та Gears of War. Підсумки Xbox Games Showcase 2024

p.ua.xbox games showcase 2024

Assassin’s Creed Mirage, Prince of Persia: The Lost Crown та Rabbids: Legends of the Multiverse стали доступні на iOS

Assassin's Creed Mirage

Ubisoft Toronto долучається до розробки ремейку Prince of Persia

p.ua.prince of persia the sands of time

Дивіться презентацію Ubisoft Forward разом із PlayUA усього через 7 днів

p.ua.ubisoft forward