web analytics

Розробники Diablo 4 працюють над розв’язанням проблеми з GPU

Blizzard відреагували на скарги гравців, які кажуть, що їхні графічні процесори перестали працювати після гри в бета-версію Diablo 4.

Команда Diablo 4 досліджує повідомлення про проблеми, які виникають з графічним процесором. Ми тісно співпрацюємо з Nvidia, щоб виявити уражені конфігурації обладнання та зібрати якомога більше даних, аби допомогти розслідуванню, – пише представник служби підтримки клієнтів на форумі Blizzard.

Судячи з коментарів, найбільше дісталося саме власникам відеокарти NVIDIA GeForce RTX 3080 TІ. Під час сцени у каплиці вентилятори відеокарти раптово починають працювати на максимальній швидкості, після чого зображення повністю зникає.

Подібних проблем також зазнали власники відеокарт Gigabyte та EVGA. І хоч деяким з них все ж пощастило врятувати свій GPU після перезавантаження ПК, іншим уже не вдалося повернути свою відеокарту до належної працездатності.

Поки Blizzard розглядають можливі варіанти спричинення проблеми, служба підтримки користувачів поділилася певними рекомендаціями, як діяти, якщо ваша відеокарта не працює:

  1. виконайте повний цикл живлення (AC OFF->AC ON) і перевірте, чи можна виявити GPU під Windows;
  2. якщо GPU можна знайти під Windows, виконайте чисту установку драйвера.

Тим не менш, краще зайвий раз перестрахуватися й одразу обмежити якість графіки та частоту кадрів перед початком гри, можливо це допоможе обійти ймовірну неприємність із вашим ПК.

Теж варте уваги:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal