Konami розповіла більше про Metal Gear Survive

Два дні тому японське видавництво Konami анонсувало виживастик Metal Gear Survive. Кооперативна забавка для чотирьох гравців, дія якої розгортатиметься після подій Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, викликала обурення з боку фанатів Metal Gear Solid через слабку повʼязаність із основною серією та відхилення від канонів. Бренд-менеджер Konami Річард Джонс спробував пояснити, про що ця гра, і що ховається за трейлером з Gamescom.

«Коли ваш солдат прокидається, перед ним постає пустеля», — розповідає Джон, пояснюючи, що червоточина поглинула частину солдатів з Головної бази та перенесла їх у інший вимір. Снейк і Міллер, звісно ж, віддали перевагу сюжетові Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, звідки тепер разом регочуть над невдахами-протаґоністами Metal Gear Survive. «Дуже ворожий, геть незатишний іншопланетний пейзаж усіяно уламками, що просочилися крізь кротовину. І саме тут команда вступає у гру. Ти не один: є інші люди, і для того, щоб вижити, потрібно працювати в команді».

«Кооператив — це тільки одна з ігрових механік. Безумовно, Metal Gear славиться своєю стелс-складовою», — явно сідає на свого коника Джон. «Я знаю, що під час перегляду трейлеру гра здається сповненою дії, але стелс буде. Дуже цікаво буде спостерігати за тим, як співіснують скрадання і кооператив».

На питання про надприродних істот, яких показано в трейлері, Джонс заявив, що ця «масова біологічна загроза» — тільки попередження перед справжнім хаосом, подолати який допоможе лише «нова альтернативна зброя».

«Це побічна історія, якщо хочете, спін-офф, події якого відбуваються в альтернативному всесвіті. Ми збираємося обʼєднати в його межах все, що стосується виживання».

Читайте також

Розробники The Medium працюють над новою Silent Hill?

KONAMI закриває ігровий підрозділ? Ні, але його чекають великі зміни

Презентовано нову лінію одягу за мотивами Metal Gear Solid

Огляд co-op режиму в Ghost Of Tsushima (OLDboi)

Konami зненацька (пере)випустили Silent Hill 4: The Room у GOG

Silent Hill 4: The Room

Metal Gear Solid1-2 (та інша класика Konami) з’явились у GOG

Перші частини Metal Gear Solid знову прямують на ПК

metal gear solid 1

Ubisoft поновили права на Splinter Cell, а Crytek — на Crysis Wars

Splinter Cell: Blacklist

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: