Metro-Goldwyn-Mayer змінили логотип студії

Заставка студії (існує, до речі, окремий термін для такого явища — ident) Metro-Goldwyn-Mayer є без перебільшення легендарною: як звук, так і зображення лева що ричить закарбовані у пам’яті глядачів навічно. Втім, лев був не перший і, як виявилось, не останній. Якщо донедавна MGM використовували у своїй заставці архівні матеріали справжнього лева, наразі настали інші часи і на зміну відзнятому  щонайменше у 1957 кадру живої істоти прийшла тривимірна модель (що, між іншим, більш гуманно). Втім, свої традиції MGM, все ж, звикли шанувати належним чином, тож вперше продемонстрували нового лева, зробивши своєрідну ретроспективу:

Наразі студію виставлено на продаж, але навряд новий власник (коли б він не з’явився і ким не був) сильно змінить профіль та імідж студії з настільки визначною репутацією. У квітні 2024 році MGM виконається 100 років, проте змінити заставку вони хотіли набагато раніше: за інсайдерськую інформацією першим разом використання нового лого повинен був стати “007: Не час помирати” (No Time To Die). Неодноразово перенесений 25-й фільм про Джеймса Бонда наразі повинен вийти 8 жовтня 2021 року… Якщо не буде перенесений ще раз. Власне, цей “підвішений стан” і вирішив долю нового логотипу, який глядач вперше побачить на великих екранах у фільмі “Пес” (Dog) з Ченнінґом Татумом (для якого цей фільм також став режисерським дебютом).

Минулоріч заставку і логотип також довелося змінити 20th Century Studios, які перестали бути 20th Century Fox.

Слід зазначити, що в своєму офіційному відео Metro-Goldwyn-Mayer використали лише декілька основних варіантів заставки, яких насправді існувало набагато більше. Класична фірмова айдентика з левом вперше з’явилася ще у 1916 році, передувавши стрічкам студії Семюела Ґолдвіна Goldwyn Pictures Corporation (яка пізніше й об’єдналася з Metro Pictures та Louis B. Mayer Pictures).

У 1928 році зйомки лева проходили так:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Життя важке, але куди без нього. Огляд фільму «007: Не час помирати»

007: Не час помирати

“Бути Джеймсом Бондом”: Деніел Крейґ розкаже як воно

Being James Bond

Ubisoft видалили з Far Cry 5 рімейк рівнів GoldenEye 007

GoldenEye 007

Amazon купила кінокомпанію MGM за 8,45 мільярдів доларів

Amazon має наміри придбати Metro-Goldwyn-Mayer

Екранізацію Uncharted та ряд інших фільмів перенесли

Кіностудію Metro-Goldwyn-Mayer виставлено на продаж

Новим агентом 007 буде не Джеймс Бонд. І це нормально

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: