Metro-Goldwyn-Mayer змінили логотип студії

Заставка студії (існує, до речі, окремий термін для такого явища — ident) Metro-Goldwyn-Mayer є без перебільшення легендарною: як звук, так і зображення лева що ричить закарбовані у пам’яті глядачів навічно. Втім, лев був не перший і, як виявилось, не останній. Якщо донедавна MGM використовували у своїй заставці архівні матеріали справжнього лева, наразі настали інші часи і на зміну відзнятому  щонайменше у 1957 кадру живої істоти прийшла тривимірна модель (що, між іншим, більш гуманно). Втім, свої традиції MGM, все ж, звикли шанувати належним чином, тож вперше продемонстрували нового лева, зробивши своєрідну ретроспективу:

Наразі студію виставлено на продаж, але навряд новий власник (коли б він не з’явився і ким не був) сильно змінить профіль та імідж студії з настільки визначною репутацією. У квітні 2024 році MGM виконається 100 років, проте змінити заставку вони хотіли набагато раніше: за інсайдерськую інформацією першим разом використання нового лого повинен був стати “007: Не час помирати” (No Time To Die). Неодноразово перенесений 25-й фільм про Джеймса Бонда наразі повинен вийти 8 жовтня 2021 року… Якщо не буде перенесений ще раз. Власне, цей “підвішений стан” і вирішив долю нового логотипу, який глядач вперше побачить на великих екранах у фільмі “Пес” (Dog) з Ченнінґом Татумом (для якого цей фільм також став режисерським дебютом).

Минулоріч заставку і логотип також довелося змінити 20th Century Studios, які перестали бути 20th Century Fox.

Слід зазначити, що в своєму офіційному відео Metro-Goldwyn-Mayer використали лише декілька основних варіантів заставки, яких насправді існувало набагато більше. Класична фірмова айдентика з левом вперше з’явилася ще у 1916 році, передувавши стрічкам студії Семюела Ґолдвіна Goldwyn Pictures Corporation (яка пізніше й об’єдналася з Metro Pictures та Louis B. Mayer Pictures).

У 1928 році зйомки лева проходили так:

Читайте також

Екранізацію Uncharted та ряд інших фільмів перенесли

Кіностудію Metro-Goldwyn-Mayer виставлено на продаж

Новим агентом 007 буде не Джеймс Бонд. І це нормально

Релізи фільмів продовжують переносити: Мулан, Тенет, Гелловін вбиває… На черзі Бонд?

Оприлюднено «No Time to Die», пісню від Біллі Айліш для нового фільму про агента 007

Call of the Sea прямує до PS4 та PS5

Call of the Sea

У World of Tanks на консолях вперше з’являться сучасні танки

Відчуйте себе старими: Маколей Калкін став батьком

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: