NASA запустить власний стрімінґовий сервіс

Всесвітньо відоме американське Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) на днях неочікувано анонсувало що запустить власний стрімінґовий сервіс. Назвати його вирішили за прикладом Disney — NASA+. Що саме на цій дивовижі показуватимуть достеменно поки що не повідомляють, однак обіцяють, що на відміну від інших сервісів за підпискою на цьому не буде реклами, а ще він буде цілковито придатний для сімейного перегляду, і (головне) безкоштовний. Точну дату запуску сервісу не повідомляють, однак це повинно статися в межах серпня 2023 року.

Створення власного стрімінґового сервісу є частиною оновлення всієї інформаційної політики агенції: запустили також бета-версію оновленого офіційного сайту та сильно новий мобільний застосунок, про що принагідно повідомили у прес-релізі.

На тлі цих подій досить цікаво виглядає сторінка “Відеоархів” на офіційному сайті Державного космічного агенства України. Власного каналу на YouTube воно не має, тож збирає відео запусків до яких так чи інакше причетно з усіх усюд, включно з офіційним каналом, власне, NASA та ТСН. Не те що б я критикував самі зусилля, але можна констатувати очевидний факт, що освоєння космосу не є для України приорітетом. Зрозуміти це, враховуючи російсько-українську війну (і популізм ворога саме на космічній темі, який автоматично применшує наш ентузіазм з його приводу) можливо, однак завести канал на YouTube все ще поки що не коштує нічого. А, між тим, Google планує вже найближчими роками прибрати давно не використовувані канали на сервісі, що може спричинити втрату багатьох відео з менш відомих і давно не оновлюваних джерел.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Людина-космос: помер піонер візуальних ефектів Колін Кентвелл

У Google Stadia скоро з’явиться “безкоштовний режим”

Google Stadia

Деталі Google Stadia

У Steam можна безкоштовно забрати Space Crew: Legendary Edition

Space Crew: Legendary Edition

505 Games закриває європейські офіси після втрати Control

Control

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

Toys for Bob відокремлюється від Activision Blizzard і хоче стати партнером Microsoft

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Ілон Маск подав до суду на OpenAI, бо компанія «хоче заробляти гроші»

Ілон Маск

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: