Настільна гра “Відьмак. Старий світ” вийде українською!

Чудова новина від магазину настільних ігор Geekach: “Відьмак. Старий світ” (The Witcher. Old World) вийде українською одночасно зі світовим накладом! Гра від CD Projekt RED та GO ON BOARD є одним з найбільш очікуваних проектів своєї категорії за версією Board Game Geek. Вихід “Старого світу” в Україні станеться одночасно з усім світом, у березні 2022 року. Наразі автор гри, розробник відомих настілок Valhalla та Titans Лукаш Возняк доводить ігрову механіку до досконалості. Планується також кампанія на Kickstarter, не стільки для того щоб гру видати, скільки для можливості збільшення накладів і участі з боку охочих, а їх вже чимало.

Гру за мотивами фентезійного всесвіту Анджея Сапковського анонсували у лютому 2021 року. Ґеральта в ній не слід очікувати, бо за сюжетом дія відбувається задовго до його народження, в часи коли Відьмаки були значно більш розповсюдженим явищем. Розгортатиметься вона на території цілого Континенту, де гравці будуть відігравати роль Відьмаків з п’яти славетних шкіл. Розрахована гра на 2-5 гравців.

Для магазину Geekach це вже не перша масштабна локалізація: до того вони адаптували українською настільний хіт “Коса” (Scythe). Дізнатися більше про гру можна з попереднього огляду, а також на вже створеній сторінці магазину.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Ігрові розробники підтримали Insomniac Games після нещодавнього масштабного зливу

Insomniac Games

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

«Відьмак: Старий світ» — розпаковка нової настільної гри. Що всередині коробки, яку оцінюють майже у 1000$? (Good Game – Настільні ігри)

image 2023 11 07 19 13 41

Ігрова настільна адаптація «Цивілізація. Новий світанок» і її доповнення «Тера інкогніта» вийдуть українською

Цивілізація. Новий світанок

У Оновленні 2.1 для Cyberpunk 2077 нарешті додадуть повноцінне метро та побачення з коханими

Анджей Сапковський намагався врятувати серіал «Відьмак» від Netflix

Анджей Сапковський

«Відьмак 3» отримає офіційний редактор квестів

witcher thumbs up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: