Настільна гра “Відьмак. Старий світ” вийде українською!

Чудова новина від магазину настільних ігор Geekach: “Відьмак. Старий світ” (The Witcher. Old World) вийде українською одночасно зі світовим накладом! Гра від CD Projekt RED та GO ON BOARD є одним з найбільш очікуваних проектів своєї категорії за версією Board Game Geek. Вихід “Старого світу” в Україні станеться одночасно з усім світом, у березні 2022 року. Наразі автор гри, розробник відомих настілок Valhalla та Titans Лукаш Возняк доводить ігрову механіку до досконалості. Планується також кампанія на Kickstarter, не стільки для того щоб гру видати, скільки для можливості збільшення накладів і участі з боку охочих, а їх вже чимало.

Гру за мотивами фентезійного всесвіту Анджея Сапковського анонсували у лютому 2021 року. Ґеральта в ній не слід очікувати, бо за сюжетом дія відбувається задовго до його народження, в часи коли Відьмаки були значно більш розповсюдженим явищем. Розгортатиметься вона на території цілого Континенту, де гравці будуть відігравати роль Відьмаків з п’яти славетних шкіл. Розрахована гра на 2-5 гравців.

Для магазину Geekach це вже не перша масштабна локалізація: до того вони адаптували українською настільний хіт “Коса” (Scythe). Дізнатися більше про гру можна з попереднього огляду, а також на вже створеній сторінці магазину.

Читайте також

Оновлені версії The Witcher 3 та Cyberpunk 2077 відклали на 2022 рік

Перевидання The Witcher 3 отримало віковий рейтинг

The Witcher 3: Wild Hunt

Манґа The Witcher: Ronin зібрала у 7,5 разів більше коштів

The Witcher: Ronin

Відьмак Ґеральт отримає власну манґу — The Witcher: Ronin

The Witcher: Ronin

Перші доповнення для Cyberpunk 2077 виявилися косметичними

Cyberpunk 2077

Наступний патч для Cyberpunk 2077 покращить міні-карту і не тільки

Cyberpunk 2077

Школа відьмаків у Польщі оголошує набір учнів на осінь 2021

Порадник Падон – які комікси почитати, які настілки пограти та що глянути

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: