Настільна гра “Відьмак. Старий світ” вийде українською!

Чудова новина від магазину настільних ігор Geekach: “Відьмак. Старий світ” (The Witcher. Old World) вийде українською одночасно зі світовим накладом! Гра від CD Projekt RED та GO ON BOARD є одним з найбільш очікуваних проектів своєї категорії за версією Board Game Geek. Вихід “Старого світу” в Україні станеться одночасно з усім світом, у березні 2022 року. Наразі автор гри, розробник відомих настілок Valhalla та Titans Лукаш Возняк доводить ігрову механіку до досконалості. Планується також кампанія на Kickstarter, не стільки для того щоб гру видати, скільки для можливості збільшення накладів і участі з боку охочих, а їх вже чимало.

Гру за мотивами фентезійного всесвіту Анджея Сапковського анонсували у лютому 2021 року. Ґеральта в ній не слід очікувати, бо за сюжетом дія відбувається задовго до його народження, в часи коли Відьмаки були значно більш розповсюдженим явищем. Розгортатиметься вона на території цілого Континенту, де гравці будуть відігравати роль Відьмаків з п’яти славетних шкіл. Розрахована гра на 2-5 гравців.

Для магазину Geekach це вже не перша масштабна локалізація: до того вони адаптували українською настільний хіт “Коса” (Scythe). Дізнатися більше про гру можна з попереднього огляду, а також на вже створеній сторінці магазину.

Читайте також

Спеціальна політика щодо відшкодування коштів за Cyberpunk 2077 від Microsoft закінчиться в липні

Cyberpunk 2077 та баґи: патч 1.23 з’явився і щось та й полагодив

Cyberpunk 2077 готується до повернення у PS Store

Cyberpunk 2077

У липні Netflix і CDPR влаштують “ВідьмаКон”

Gwent отримав перше із трьох магічних доповнень

Ґвинт

Оприлюднено ігролад Cyberpunk 2077, датований 2013 роком

cyberpunk 2077

Ґеральт, Шепард, а тепер ще й Маклауд: Генрі Кавілл зіграє в рімейку “Горянина”

У GOG почався розпродаж та безкоштовна роздача до 10-ї річниці The Witcher II

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: