Наступного року E3 проведуть з живою аудиторією

Організатори Electronic Entertainment Expo планують повернути подію з живими відвідувачами. Про це генеральний директор E3, Стен П’єр-Луї, розповів в інтерв’ю для The Washington Post.

Наскільки ми любимо ці цифрові події, наскільки вони охоплюють людей і ми хочемо цього глобального охоплення, ми також освідомлюємо, що у людей існує сильне бажання знову зібратися, аби побачити один одного, поспілкуватися, вживу обговорити новинки ігрової індустрії.

Не зовсім зрозуміло, який успіх матиме E3 наступного року, якщо організатори все ж вирішать повернути захід з живою аудиторією. Останній раз, коли E3 мала відвідувачів, було ще у 2018 році, до початку пандемії коронавірусу. З того часу, більшість ігрових заходів почали проводити в цифровому варіанті, і, як показує практика, глядачів такий варіант цілком влаштовує.

Нагадуємо, що напередодні ESA (Electronic Software Association), які є організаторами E3, повінстю скасували подію цього року, як в офлайні так і в онлайні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

IGN роблять заміну Е3

Організатори Е3 оголосили закриття проєкту. Знову

e3

E3 2024 і E3 2025 буде скасовано?

e3

Офіційно: “Індустрії не потрібна Е3”

e3

Е3 2023 cкасовано, бо вона нікому не потрібна

E3

Nintendo не приїде на E3

Nintendo Switch

Наступного року Summer Game Fest проведуть наживо

Джефф Кіллі

Офіційний рестрім Summer Game Fest

Summer Game Fest

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: