Офіційний мерч Assassin’s Creed українського виробництва вже у продажу! А ще його можна буде виграти в нашому конкурсі

Неможливо грати в комп’ютерні ігри й не знати про серію Assassin’s Creed. І ось герої всесвіту Assassin’s Creed стають ближчими до фанатів – компанія WP Merchandise випустила колекцію плюшевих дармовисів (брелоків) за мотивами популярної серії ігор від Ubisoft. Вони можуть стати чудовим подарунком фанатам серії та іншим ґеймерам, а придбати їх просто зараз можна в магазині FragStore за чудовою ціною в 690 грн. Водночас за межами України вони коштують майже €30 (українська версія сайту є, але потребує допрацювань. Власники магазину обіцяють додати її найближчим часом).

В продажу вже є перші 8 героїв з серії ігор про протистояння Братства Асасинів та Ордену Тамплієрів. Це будуть плюшеві прототипи Альтаїр Ібн-Ла’Ахад (Assassin’s Creed®), Еціо Аудіторе (Assassin’s Creed® Brotherhood), Конор Кенвей (Assassin’s Creed® III), Едвард Кенвей (Assassin’s Creed® IV Black Flag), Арно Доріан (Assassin’s Creed® Unity), Іві Фрай (Assassin’s Creed® Syndicate), Баєк (Assassin’s Creed® Origins), Кассандра (Assassin’s Creed® Odyssey).

Згодом колекція поповниться двома героями з останньої гри серії – Assassin’s Creed® Valhalla.

Окремо пропонуємо ознайомитись з нашою серією матеріалів Assassin’s Creed — історично [не]достовірна.

Купити офіційний ліцензійний мерч всесвіту Assassin’s Creed® можна буде в Україні, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Франції, Хорватії, Чехії, Естонії, Угорщині, Латвії, Литві, Польщі, Румунії, Словаччині та Словенії. Офіційні продажі оригінального мерчу вже розпочато.

Компанія WP Merchandise – український виробник якісного і максимально деталізованого офіційного мерчу за мотивами популярних ігор та коміксів. У колекції компанії – плюшеві герої, скіни та артефакти, елементи косплею та сувеніри кіберспортивних команд. Виробничі потужності компанії зосереджені в Києві, що дозволяє контролювати кожний етап виробництва. Тому WP Merchandise гарантує завжди якісну продукцію, яка дозволяє перенести улюблених персонажів з віртуального світу в реальний.

Нещодавно в Києві відкрився новий магазин, що продає продукцію WP Merchandise. Детальніше про нього можна прочитати тут.

А також ми із задоволенням вам повідомляємо, що повна колекція головних героїв Assassin’s Creed вже є в наших руках, і деяких з них ви зможете виграти, переглянувши розпаковку та огляд іграшок, що з’явиться на нашому Youtube-каналі. Тож пропонуємо підписатись на канал, щоб не пропустити нові відео та розіграші.

Пропонуємо звернути увагу на артбук від видавництва MAL’OPUS “Світ гри Assassin’s Creed: Valhalla“.

Читайте також

Розігруємо Demon’s Souls (PS5)

Demon`s Souls

Розігруємо підписку PlayStation Plus

PlayStation Plus PlayUA

Розігруємо ключ The Last of Us part 2

The Last of Us Part II: Створення ігрового процесу

Українські іграшки з персонажами Mortal Kombat 11 зі спеціальною знижкою для читачів PlayUA

Mortal Kombat 11

Фігурка Scorpion від українського виробника WP Merchandise отримала бронзу на Independent Toy Awards 2021

Mortal Kombat 11 Scorpion WP Merchandise

А от і трейлер кросоверу Watch Dogs: Legion та Assassin’s Creed

Watch Dogs: Legion

Розігруємо мерч фільму “Чорна Вдова”

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Розігруємо мерч мультфільму “Лука”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: