Офіційний мерч Assassin’s Creed українського виробництва вже у продажу! А ще його можна буде виграти в нашому конкурсі

Неможливо грати в комп’ютерні ігри й не знати про серію Assassin’s Creed. І ось герої всесвіту Assassin’s Creed стають ближчими до фанатів – компанія WP Merchandise випустила колекцію плюшевих дармовисів (брелоків) за мотивами популярної серії ігор від Ubisoft. Вони можуть стати чудовим подарунком фанатам серії та іншим ґеймерам, а придбати їх просто зараз можна в магазині FragStore за чудовою ціною в 690 грн. Водночас за межами України вони коштують майже €30 (українська версія сайту є, але потребує допрацювань. Власники магазину обіцяють додати її найближчим часом).

В продажу вже є перші 8 героїв з серії ігор про протистояння Братства Асасинів та Ордену Тамплієрів. Це будуть плюшеві прототипи Альтаїр Ібн-Ла’Ахад (Assassin’s Creed®), Еціо Аудіторе (Assassin’s Creed® Brotherhood), Конор Кенвей (Assassin’s Creed® III), Едвард Кенвей (Assassin’s Creed® IV Black Flag), Арно Доріан (Assassin’s Creed® Unity), Іві Фрай (Assassin’s Creed® Syndicate), Баєк (Assassin’s Creed® Origins), Кассандра (Assassin’s Creed® Odyssey).

Згодом колекція поповниться двома героями з останньої гри серії – Assassin’s Creed® Valhalla.

Окремо пропонуємо ознайомитись з нашою серією матеріалів Assassin’s Creed — історично [не]достовірна.

Купити офіційний ліцензійний мерч всесвіту Assassin’s Creed® можна буде в Україні, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Франції, Хорватії, Чехії, Естонії, Угорщині, Латвії, Литві, Польщі, Румунії, Словаччині та Словенії. Офіційні продажі оригінального мерчу вже розпочато.

Компанія WP Merchandise – український виробник якісного і максимально деталізованого офіційного мерчу за мотивами популярних ігор та коміксів. У колекції компанії – плюшеві герої, скіни та артефакти, елементи косплею та сувеніри кіберспортивних команд. Виробничі потужності компанії зосереджені в Києві, що дозволяє контролювати кожний етап виробництва. Тому WP Merchandise гарантує завжди якісну продукцію, яка дозволяє перенести улюблених персонажів з віртуального світу в реальний.

Нещодавно в Києві відкрився новий магазин, що продає продукцію WP Merchandise. Детальніше про нього можна прочитати тут.

А також ми із задоволенням вам повідомляємо, що повна колекція головних героїв Assassin’s Creed вже є в наших руках, і деяких з них ви зможете виграти, переглянувши розпаковку та огляд іграшок, що з’явиться на нашому Youtube-каналі. Тож пропонуємо підписатись на канал, щоб не пропустити нові відео та розіграші.

Пропонуємо звернути увагу на артбук від видавництва MAL’OPUS “Світ гри Assassin’s Creed: Valhalla“.

Читайте також

Огляд офіційного мерча Assassin’s Creed українського виробництва + РОЗІГРАШ

Assassin’s Creed | WP Merchandise

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Розігруємо мерч Wonder Woman 1984

Ґеймерська крамниця нового рівня: у Києві відкрився магазин FragStore

FragStore

Розігруємо ключ Batman: Arkham Origins

Як жити у фільмі Веса Андерсона? Підкаже путівник!

Розігруємо артбуки Світ гри Ghost of Tsushima та Світ гри Death Stranding

Текіла від Ілона Маска стала реальністю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: