Acer Swift 3

Наступне відео

4A Games запрягають у російське ярмо — #PlayNews

4A Games запрягають у російське ярмо — #PlayNews

Огляд Acer Swift 3

Автор: Зімін Антон @AtorZN

Всього тиждень назад на міжнародній виставці CES 2020, що пройшла в Лас-Вегасі, презентували новий ноутбук Acer Swift 3 з процесором Intel 10-го покоління і ось він вже в мене в руках!

Acer позиціонує всю серію ноутбуків Swift як легкі ноутбуки для роботи за межами офісу. Тобто з ними зручно кудись їхати, подорожувати та сидіти за столиком в кав’ярні чи ресторані. І знаєте що? Так і є, чорт забирай. Свого часу я встиг поподорожувати і з Predator`ом, і з ASUS`ом, і зі стареньким ноутбуком своєї дружини, який зараз вважаю найпровальнішим своїм рішеням, в плані придбання техніки (з точки зору вартість\якість). І от саме в плані роботи “на ходу” Swift найзручніший. Він неймовірно легкий. 1 кілограм 190 грам. Асеr вже багато років прагне максимально знизити вагу своїх ноутбуків і багато разів їх ноути ставали найлегшими в світі.

Також ноут дуже тонкий. Ось мій телефон, а ось ноут. Не на багато товстіший, авжеж?

Без проблем влазить в мій звичайний рюкзак, хоч і чехол для ноута у мене теж є. Ну і виглядає досить стильно. І все це завдяки алюмінієвому корпусу. Одним словом Swift 3 дійсно спроектовано для тих, хто не любить сидіти і працювати на одному місці.

Ззовні все досить лаконічно. На кришці ноутбука лого Acer. З лівого боку в ноуті є роз’єми HDMI, USB 3.0 та USB type C з підтримкою Thunderbolt 3. З правого — K-lock, аудіоджек, USB 2.0 та стандартні індикатори. Знизу решітка вентиляції та три гумові ніжки. Дві коротких та одна довга.

Окремої уваги варта клавіатура. І не з причини того, що вона має лаконічну білу підсвітку та приємна у використанні, а з тієї причини, що вона повністю локалізована українською та має всі наші з вами улюблені “І”, “Ї” та навіть “Ґ”.

Екран FullHD, 14 дюймів з IPS матрицею. Є ще версія з 2К дисплеєм, але до мене доїхала саме ця. Рамки по боках та зверху дуже тоненькі. Матове покриття не дає сильних бліків, але при цьому втрачається яскравість, якщо дивитись на екран під кутом. При цьому кольори не спотворюються. Яскравості мені не вистачає, якщо чесно. Хоч я і намагався викрутити всі налаштування енергозбереження. Але у екрана є величезний плюс — повна 100% підтримка sRGB. Коли я запустив третіх Козаків, мені здалось, що в грі покращили графіку. Не кажучи вже про інші ігри. Картинка неймовірно насичена та красива!

Touchpad — нічого особливого. Працює норм. Для того щоб не місклікати відключив за допомогою функціональної клавіші. За допомогою інших клавіш можна змінити гучність, відключити звук, змінити яскравість або вимкнути підсвітку клавіатури, регулювати яскравість та вимкнути екран, налаштувати другий екран, якщо є, перевести ноутбук в авіарежим та відправити його поспати.

Також є сенсор для сканування відбитка пальця, як один з засобів безпеки. Я таким не користуюсь, як і Кортаною, за допомогою якої теж можна розбудити ноутбук. До речі, завдяки новому процесору вихід з гіперсну та завантаження системи відбувається неймовірно швидко. Під “неймовірно швидко” я маю на увазі завантаження за менше ніж 1 секунду. Пів секунди, Карле!

Що в середині? SSD на 512Gb (KINGSTON). ОК, але мало! Оперативка KINGSTON 8Gb. Для роботи цього точно достатньо. Відеокарта NVIDIA GeForce MX250 на 2Gb. Знову ж таки для роботи достатньо. Як веде себе карта в іграх подивимось пізніше.

З монтажем все досить оперативно. Sony Vegas Pro 17 працює без проблем. Тестово зрендерив один з минулих оглядів на ньому. Швидкість рендеру мене влаштувала. Приблизно 1:1. За одну хвилину компілюється 1 хвилина готового матеріалу.

Також в Swift 3 встановлено дводіапазонний модуль Intel Wi-Fi 6 (GIG+) (802.11ax). Він в три рази швидший за попередника, але скористатись всіма його бонусами ви зможете лише якщо сам передавач підтримує  Wi-Fi 6.

В ноуті є вебка. 1 мегапіксельна, з можливістю записувати відео в 720p, 30fps. Є, ну і добре.

Щодо ігор. Думав, що це чисто офісна робоча конячка. Ніт. На ньому можна пограти в перервах між робочими задачами, в очікуванні дитини із занять танцями чи просто сидячи в авто. Досить високий fps та безпроблемне грання ноут показав в простеньких, з точки зору графонія, Inside, Duck Tales, Limbo, Stalker, треті Козаки.

При наявності інтернета можна без проблем і підвищити рейтинг у CS:GO, або ізі його злити завдяки рукодупим тімейтам…

Навіть Wolfenstein: The Old Blood та Wolfenstein: New Order гралися без проблем на середніх налаштуваннях.
Fortnite на мінімальних грався з 60fps, але як тільки піднімав все до середнього рівня — починались фрізи.

В принципі навіть в третього Відьмака, Metro 2033, на мінімальних або середніх налаштуваннях та в 720р можна типу нормально пограти. Але я б не мучив ані себе, ані ноут.

В ноутбуці встановлено високомісткий аккумулятор на 51000mAh.Він має дозволити працювати на ноутбуці (не грати, це важливо) майже 16 годин без підзарядки. Також є fast charge, що дозволить в екстрених ситуаціях за 30 хвилин зарядити аккумулятор на 4 години роботи.

Такий об’єм аккумулятора на пряму пов’язаний з проектом Athena від Intel. Цей проект передбачає низку вимог до виробників ноутбуків, що пов’язані з якістю дисплеїв, автономністю роботи, енергоефективністю, якістю матеріалів корпусу тощо. І тут ми з вами наближаємось до найцікавішого — свіженький процесор Intel i7-1065G7 Ice Lake. 4 ядра, 8 потоків. З базовою тактовою частотою 1,3GHz та можливістю бустанути її до 3,9GHz. Тести показали 3,8GHz. Завдяки 15 WAT`ному теплопакету ноутбук майже холодний. Лише при активному гранні стає ледь-ледь теплим, що, звісно, добре. В процессор інтегроване графічне ядро Intel Iris Plus, що додає вам бонусної потужності під час роботи з графічними програмами по типу Photoshop, AE, Sony Vegas.

Тепер трохи дьогтю в цю діжку меду.

Просто так скористатись всіма бонусами клавіатури не вийде. Треба буде трохи поексперементувати з клавішами. Наприклад, для того щоб скористатись клавішами з цифрового блоку, що перенесені на стандартні клавіші, вам треба спочатку натиснути NUM LOCK за допомогою клавіші FN і не забути потім його вимкнути, бо звичайні клавіші деактивуються (саме ті, на які перенесено цифровий блок). А от для того, щоб надрукувати літеру “Ґ” треба використовувати правий Alt. Я не вважаю це великою проблемою, але почухати голову та витратити час на те, щоб розібратися, був вимушений. Не все інтуїтивно зрозуміло. Ще не дуже зручно використовувати PgDown та PgUp, що розташувались над стрілками. Під час написання тексту, час від часу місклікав мізинцем. Але знову ж таки, це питання звички та того звідки ростуть руки користувача Swift`a.

Окреме спостереження. Для цього ноута потрібно використовувати якомога менше дротів. Одного разу я під’єднав зарядку, дротову мишку та картрідер і в якийсь момент вирішив посунути ноут на столі подалі від себе. Так от дроти, що лежали за ним стали вагомою перепоною для цього. Це ціна його легкості. Тому бездротова мишка, блютуз навушники та великий аккумулятор, який вже є — це must have.

Старт продажу в Україні заплановано на березень 2020, а ціна має коливатись в межах 18 500грн.

Що ми маємо у підсумку?

Acer Swift 3 з новим процесором Intel 10го покоління i7-1065G7 — цілком собі гідний представник ноутбуків для роботи не в офісі. Неймовірно легкий, тонкий, зручний в транспортуванні і достатньо потужний, щоб пограти в круті, хоч і не дуже свіжі ігри. Наприклад, у мене таких в бібліотеці дуже багато. Тільки б час на них знайти.
Мало того, я б такий придбав своїй дружині для роботи і час від часу тягав би його по усіляким конференціям та відрядженням. Але все ж треба розуміти — це не ґеймерський ноут і вологі мрії щодо графоністих ігор треба притримати та раціонально використовувати ресурси цього малюка.

На цьому все!

Пропоную подивитись інші мої огляди:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Огляд фільму «Дюна. Частина 2»

Автор: Владислав Папідоха

Дюна. Частина 2 / Dune: Part Two

Справа життя і смерті. Огляд Banishers: Ghosts of New Eden

73

Автор: Володимир Вітовський

Banishers: Ghosts of New Eden

Вдала історія з елементами ігросервісу — Огляд Suicide Squad: Kill the Justice League

64

Автор: Владислав Папідоха

suicide squad: kill the justice league

Найгірше, що сталося з Людиною-павуком. Огляд фільму «Мадам Павутина»

Автор: Андрій Присяжний

madam webb

Зразковий патіґейм — Огляд настілки «Топ 10»

Автор: Малютенко Михайло

Топ 10

Дистильована ностальгія. Ретроспектива DuckTales: Remastered

Автор: Андрій Нагорний

DuckTales: Remastered

Універсальний інструмент — Огляд монітора Acer Nitro XV272UV (UM.HX2EE.V23)

Автор: Володимир Бортюк

Універсальний інструмент — Огляд монітора Acer Nitro XV272UV3 + РОЗІГРАШ

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

91

Автор: Володимир Вітовський

Prince of Persia: The Lost Crown

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: