Чаклунка: Повелителька темряви / Maleficent: Mistress of Evil (2019)

Огляд фільму «Чаклунка: Повелителька темряви»

Автор: Олег Соколовський

Ми сходили на допрем’єрний показ другої «Чаклунки», похрустіли попкорном і готові поділитися з вами: чого очікувати, сміятися чи плакати і чи будуть роги в тренді на Хелловін 2019.

КАЗКА-КАЗОЧКА

«Чаклунка: Повелителька темряви» — пряме продовження оригіналу, що оповідає події через п’ять років після попередніх пригод рогатої чарівниці. До речі, між виходом фільмів проміжок такий самий.

У казковій країні мир та спокій. Винуватицю подій першої частини Малефісента зробила володаркою лісів з усіма їх мешканцями. Але між царствами людей і казкової живності, як і раніше, напружені відносини. Перші тягають на досліди других, а ті намотують кишки сусідів на свої дерев’яні кінцівки.

Трейлер [UA]

Чаклунка: Повелителька темряви / Maleficent: Mistress of Evil (2019)

Кінець чварам можуть покласти тільки молодий принц людей і принцеса лісового царства. Так вийшло, що вона теж людина і жителі лісу не втрачають можливості нагадати їй про це. Але чи погодяться батьки ворогуючих сторін на шлюб своїх Ромео і Джульєтти?

СМІШИНКА

Що у фільмі несказанно вдало вийшло, так це гумор. Він тонкий, актуальний і не набридає. А сцена знайомства батьків закоханих практично повністю копіює «Шрека 2», що давно розійшовся на меми. Заради тільки цих сцен варто йти на фільм.

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

Майже всі актори, яких ми встигли побачити у «Чаклунці», повернулися до своїх образів і у сиквелі. Казати про Анджеліну Джолі немає сенсу, бо вона прекрасна, з якого боку на неї не глянь, як і у оригіналі.

Якщо говорити про новачків, то їх також вистачає. Понад усе виділилися Чиветель Еджиофор та Ед Скрейн. Перший зіграв свого роду наставника для Маліфісенти (адже навіть могутнім жінкам з рогами іноді потрібна порада), а от інший виступив у ролі бунтівника та чи не найголовнішого винуватця всього того хаосу, який можна побачити у фільмі. В основному ж новий каст демонструє толерантність та поміркованість у виборі акторів.

ЕКШН > ЛОГІКА

Звичайно ж, «Чаклунка: Повелителька темряви» — це кіно про красивий візуальний ряд і шалений екшн. Однак до другого є зауваження, позаяк мені забракло епічності у битві, що стала кульмінацією. Хоча передумови були, весь фільм — це свого роду лінійна залежність, яка підвищує градус напруження все вище і вище. Можливо, саме на цьому тлі фінальний епік виглядає слабенько, тому що весь фільм нас ведуть до воістину масштабного бою. Він ніби і є, але проходить дуже плавно і як по нотах, а хотілося ж несподіванок і драми, якої тут буквально трішки.

Є і дивні моменти. Адже не очікуєш, що гучне святкування перемоги почнеться прямо в той самий момент, коли з поля бою виносять останнього полеглого. Хоча, за декілька сцен до цього, герої вмивалися слізьми.

ВПЕРЕД ДО НЕЗВІДАНОГО

Продовження «Чаклунки» дивує не лише чудовою картинкою, звуком та грою акторів, адже рідко коли цього бракує голлівудському блокбастеру. «Чаклунка: Володарка Темряви» змогла ще й у достойний сиквел, розширивши та доповнивши історію всесвіту. А тут є про що розповісти. Глядач зможе більш детально ознайомитись з минулим чаклунки, а чи одна вона така крилата бестія у казковому світі? Та чи є таємний зв’язок Малефісенти зі всесвітом Гаррі Поттера? Не дізнаєшся, поки не побачиш фільм!

Віддавати свої кровні за похід в кінотеатр — безперечно варто, якщо, звичайно, хочеться отримати дозу шикарного візуалу, добротної історії і тонкого гумору.

Останні огляди

Прайс уже не той. Огляд Call of Duty: Modern Warfare

75

Автор: Володимир Вітовський

Call of Duty: Modern Warfare

Не хочу в Маямі, хочу в Галич. Огляд Need for Speed Heat

70

Автор: Володимир Вітовський

Need for Speed Heat

Рімейк з 1998. Огляд MediEvil

60

Автор: Віталій Тарнавський

Огляд фільму «Доктор Сон»

Автор: Олег Соколовський

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 05: Resident Evil Code: Veronica (2000)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil Code: Veronica (2000)

Огляд коміксу «Сага. Книга 1»

Автор: Владислав Папідоха

Saga

Огляд мультфільму «Дитя погоди»

Автор: Костянтин Микуленко

Дитя погоди / Weathering With You (2019)

Вуличне божевілля. Огляд FIFA 20

79

Автор: Володимир Вітовський

FIFA 20