Оголошено системні вимоги Outriders

Нещодавно на офіційному YouTube-каналі прийдешньої Outriders від авторів Bulletstorm зі студії People Can Fly з’явилося нове відео. У ньому ігротворці розповіли про особливості ПК-версії проекту, а заодно показали його системні вимоги. У відео нам показали різницю між профілями графічних налаштувань, роботу технологій DLSS та Ansel, а також роботу на ультрашироких екранах. Окрім цього продемонстрували голосові локалізації гри, інтерфейс, що можна налаштовувати, та ще кілька функцій.

Що стосується системних вимог, розробники постаралися досягти стабільних 60 FPS на всіх рівнях графіки. Автори підійшли з розумінням до тих гравців, які не можуть оновити комп’ютер. За словами People Can Fly, якщо вашому комп’ютеру не більше 6 років, то все має бути гаразд. Наразі відомі лише вимоги для низьких (720p, 60 FPS) та середніх (1080p, 60 FPS) налаштувань графіки, для високих (2160p, 60 FPS) вимоги буде оголошено згодом.

Нагадуємо, що вихід Outriders відносно нещодавно перенесли. Новою датою релізу стало 1 квітня, а 25 лютого світ побачить демоверсія гри. Вона вийде на ПК, PlayStation 4|5, Xbox One, Xbox Series X|S та Google Stadia.

Читайте також

В демо Outriders зіграло понад 2 мільйони користувачів

Outriders

Стрім Outriders (демо)

Outriders, кооп-шутер від творців Bulletstorm, перенесли на весну

outriders

Творці Bulletstorm працюють над новітнім ААА-шутером

Автори Outriders розповіли більше про сюжет та саундтрек гри

Розробники показали новий ігролад Outriders

Outriders

Майже захопливий ігролад Outriders

outriders

Засновник People Can Fly розповів про нинішній склад студії

Outriders

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: