Оприлюднено ігролад Wasteland 3

Студія inXile оприлюднила перше ігроладне відео Wasteland 3 та повідомила про запуск спільнокошту. За дві хвилини розробники встигли продемонструвати свої ранні напрацювання, зокрема постапокаліптичний Колорадо, візуально поліпшену, якщо порівнювати із Wasteland 2, картинку та новий ракурс камери під час спілкування.

Наразі Wasteland 3 базується на останній версії ігрового рушія Unity. Розробники обіцяють транспорт, багатокористувацький режим та версії для Windows, Linux, macOS, PlayStation 4 та Xbox One, що вийдуть одного дня.

Метою кампанії зі збору грошей на Fig.Co є 2 750 000 зеленясиків, хоча розробку гри оцінено в 6 000 000 доларів. Вибір саме Fig у якості краудфандинґ-платформи, найімовірніше, продиктовано можливістю користувачів не лише жертвувати гроші на створення ігор, але й вкладати в них свій капітал.

Також на підтримку кампанії inXile виклала на YouTube кумедне відео.

Wasteland — це серія постапокаліптичних рольових ігор. Першу частину розроблено 1988 року. За сюжетом головний герой очолює загін пустельних рейнджерів, які є потомками солдатів інженерних військ Невади, що пережили катастрофу.

Читайте також

Wasteland 3 влітку отримає перше велике доповнення

Встигніть закупитись іграми Deep Silver та отримайте Deadlight: Director’s Cut безкоштовно

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Wasteland 3 подолала планку в 1 000 000 гравців

wasteland 3

Слуги народу. Огляд Wasteland 3

Вартість PS5 та XSX, сюрпризи від DC, проблема 30%… — Підсумки серпня [Подкаст]

Epic Games vs Apple

Стрім Wasteland 3

Порадник ґеймера: Серпень 2020

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: