Оприлюднено ігролад Wasteland 3

Студія inXile оприлюднила перше ігроладне відео Wasteland 3 та повідомила про запуск спільнокошту. За дві хвилини розробники встигли продемонструвати свої ранні напрацювання, зокрема постапокаліптичний Колорадо, візуально поліпшену, якщо порівнювати із Wasteland 2, картинку та новий ракурс камери під час спілкування.

Наразі Wasteland 3 базується на останній версії ігрового рушія Unity. Розробники обіцяють транспорт, багатокористувацький режим та версії для Windows, Linux, macOS, PlayStation 4 та Xbox One, що вийдуть одного дня.

Метою кампанії зі збору грошей на Fig.Co є 2 750 000 зеленясиків, хоча розробку гри оцінено в 6 000 000 доларів. Вибір саме Fig у якості краудфандинґ-платформи, найімовірніше, продиктовано можливістю користувачів не лише жертвувати гроші на створення ігор, але й вкладати в них свій капітал.

Також на підтримку кампанії inXile виклала на YouTube кумедне відео.

Wasteland — це серія постапокаліптичних рольових ігор. Першу частину розроблено 1988 року. За сюжетом головний герой очолює загін пустельних рейнджерів, які є потомками солдатів інженерних військ Невади, що пережили катастрофу.

Читайте також

Wasteland 3 досягла мети спільнокошту за три дні

PlayNews #261 — Wasteland 3, Amazon…

Wasteland 2: Director’s Cut вийде у жовтні

Wasteland 2 Game of the Year — безкоштовно для всіх власників оригіналу

Wasteland 2

Розробники Wasteland 2 покращать графіку гри

Нова частина серії Might&Magic з’явиться наприкінці весни

Might&Magic: Elemental Guardians

Картингові перегони з Соніком повернуться. Щоправда, невідомо коли

Sonic

У мережу проскочив новий ігроладний ролик God of War

God of War

Популярне