web analytics

Ось як могла виглядати гра про Дюка Нюкема від Gearbox Software

Ще до того, як світ побачила сумнозвісна Duke Nukem Forever, ігротворці зі студії Gearbox Software у 2008 році, навіть не отримавши усіх потрібних прав, працювали над концепцією пріквелу. Називався він Duke Nukem Begins та мав розповісти передісторію головного героя. Щоб зрозуміти як саме має виглядати проект, ігротворці замовили студії Janimation кінематографічний трейлер. У ньому мали бути висвітлені усі основні ідеї гри.

Трейлер таки зробили, але от до початку розробки Duke Nukem Begins так і не дійшло. Виною усьому були проблеми з правами на франшизу та персонажа. І ось лише цьогоріч режисер того самого трейлера на ім’я Грегор Пунчац вирішив, що йому час побачити світ.

З відео можна зрозуміти не лише те, що вигляд головного героя збиралися змінити, але й те, що планувалося чимало інших відмінностей від попередніх ігор серії. Скоріше за все, проект мав бути шутером від третьої особи з кооперативом, розрахованим до 4 чоловік. А Дюк міг використовувати не лише різні пушки, але й кінцівки ворогів у якості зброї.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Embracer Group продала творців Borderlands компанії Take-Two за 460 млн доларів

Автор Borderlands продає свої сорочки на благодійному аукціоні

Borderlands 3

Hail to the king, baby! В роботі кіно про Дюка Нюкема

Duke Nukem Forever

Ренді Пітчфорд більше не голова Gearbox Software

Ренді Пітчфорд

THQ Nordic викупили авторів Duke Nukem

duke nukem

Gearbox уже працюють над новою частиною Borderlands

Жадібність погубить Borderlands 3 — PlayNews #369

Borderlands 3 безкоштовно оновлять для Xbox Series X та PS5

Borderlands 3