Герої “Пуститися берега” отримали прижиттєвий пам’ятник

Масштаб античної грецької трагедії вимагає відповідного ставлення до персонажів, тож “Пустится берега” (Breaking Bad), а вірніше його головні протагоністи Волтер Вайт та Джессі Пінкман отримали прижиттєвий пам’ятник у місті де відбуваються події серіалу — Альбукерке що в штаті Нью-Мексико. Певною мірою це вдячність з боку штату за те, що хітовий серіал 2008-2013 рр. не лише назавжди зробив місто туристичною атракцією, а ще й оживив до того стагнуючий статус всього штату як кінематографічної локації. Подекуди, звісно, було чутно ремарки про те що пам’ятник виробникам метамфетаміну це трохи сумнівно, але враховуючи вищесказане та наскільки важливим серіал виявився для всього штату, нічого дивного чи крамольного в цьому нема, а сам випадок схожий на пам’ятники Бетмену в Бербанку та Робокопу у Детройті.

На урочистій церемонії відкриття, яка відбулася 29 липня 2022 року, були присутні не лише виконавці ролей Пінкмана і Вайта, неперевршені та невгамовні друзі у житті Аарон Пол та Брайан Кренстон відповідно, а ще творець серіалу Вінс Гілліґан, незабутній Дін Норріс (Генк Шрейдер) та зірки спін-оффу “Краще подзвоніть Солу” (Better Call Saul) — Майкл Мандо (Ігнасіо “Начо” Варґа), Патрік Фабіан (Говард Гемлін) і Рея Сігорн (Кім Векслер) разом зі співтворцем “Краще подзвоніть”, режисером та сценаристом Пітером Ґулдом.

З’явилося творіння скульптора Тревора Ґрова, між іншим, навіть не за гроші місцевого бюджета, бо профінансоване завдяки Sony Pictures Television. Для них та їх каналу AMC кіновсесвіт започаткований “Пуститися берега” теж став якщо не спасінням, то принаймні визначним досягненням. Серіал реформував те, як може виглядати телебачення, які теми воно може порушувати і наскільки різнобічним може бути у створенні чогось дійсно митецького.

Втім, частина фендому вважає що спін-офф “Краще подзвоніть Солу”, який є одночасно продовженням та передісторією для багатьох персонажів, встиг вже перевершити оригінальний серіал. Чи принаймні є того ж, височенного, рівню. Казати про це рано до виходу останніх трьох серій шостого сезону “Сола”, в одній з яких слід очікувати появу Вайта та Пінкмана. Скоріше за все мова іде про серію яка вийде на AMC вже 1 серпня 2022 року, оскільки називається вона… “Пуститися берега” (Breaking Bad). Насправді це логічна назва щоб закруглити два феноменальних шоу, оскільки перша поява Сола Ґудмана сталася у серії Breaking Bad яка називалася Better Call Saul.

З кожною новою серією “Краще подзвоніть Солу” підкидає все більш неочіувані сюжетні повороти та цікаві маркетинґові рішення (на кшталт можливості з’явитися в цьому всесвіті для шанувальників), тож не дивно що появу Пола та Кренстона навіть перестали вважати спойлером відносно рано самі творці серіалу і Пітер Ґулд чесно підтвердив що слід очікувати на появу Волтера та Джессі в останньому сезоні ще до виходу його першої серії. У нещодавньому інтерв’ю, втім, Кренстон зізнався що його такий крок шоураннера трохи здивував, бо поява фільмувалася в умовах повної втаємниченості: акторів привезли до Альбукерке чартерним рейсом вночі та знімали чотири дні з яких окрім знімального майданчика вони бачили лише одну на двух зйомну квартиру. Між іншими, чотири дні це досить багато для ролі в одній серії, тож поява буде, принаймні, досить об’ємна. Для порівняння півтори сцени Волтера Вайта у повнометражному епілозі “Ель Каміно” (El Camino: A Breaking Bad Movie) знімали в подібних умовах всього два дні.

Останні дві серії Better Call Saul побачать світ 8 та 15 серпня. Режисерами та сценаристами цих двох серій відповідно стануть творці серіалу, Вінс Ґілліґан та Пітер Ґулд. Остання серія носить назву Saul Gone, що як і псевдонім головного кримінального адвоката всіх часів і народів є каламбуром (It’s All Gone — Все в минулому).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Помер художник, скульптор, музикант та піонер експериментального кіно Майкл Сноу

Michael Snow

Хто взяв головні Еммі 2022 року і чому це не “Краще подзвоніть Солу”?..

Primetime Emmy Awards

Джанкарло Еспозіто хоче знову “Пуститися берега”

Джанкарло Еспозіто

Пітер Джексон, Барак Обама, Adele, Xbox і всі-всі-всі: хто отримав денні та мистецькі Emmys 2022

Культовий персонаж повертається: AMC замовили серіал про Макса Гедрума

Max Headroom

Ви потрібні Солу Ґудману: можливо останній шанс потрапити у всесвіт Breaking Bad

Better Call Saul

Останній сезон “Краще подзвоніть Солу” отримав ДВІ дати релізу

Краще подзвоніть Солу

Тизер фінального сезону The Walking Dead присвячено головним героям

The Walking Dead