Отримайте Civilization VI безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store минулого тижня почалити тизерити таємничі безкоштовні ігри, першою з яких виявилась GTA V. Таємничою грою цього тижня, яку можна забрати цілком безкоштовно та назавжди стала Civilization VI, для якої, до речі, зовсім недавно анонсували багато нового контенту! Гру можна забрати до наступного четверга.

Civilization VI — це вже шоста частина одноіменної серії покрокових стратегій розроблених Firaxis Games. У грі вам необхідно займатися розвитком націй від найдревніших часів до сьогодення і далі. Збирайте ресурси, будуйте міста, розвивайте науку і культуру та завойовуйте чужі тертироії найрізноманітнішими способами: війною, дипломатією, релігією, тощо.

Як і у попередні рази, EGS знову не назвали гру на наступний тиждень, однак судячи по чуткам, наступного тижня у магазині безкоштовно можна буде отримати Borderlands The Handsome Collection.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на гру Civilization VI, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Online Race Industry Week: Все що ви хотіли знати, але боялись спитати про гонки. 55 годин безкоштовних вебінарів

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди