Отримайте Civilization VI безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store минулого тижня почалити тизерити таємничі безкоштовні ігри, першою з яких виявилась GTA V. Таємничою грою цього тижня, яку можна забрати цілком безкоштовно та назавжди стала Civilization VI, для якої, до речі, зовсім недавно анонсували багато нового контенту! Гру можна забрати до наступного четверга.

Civilization VI — це вже шоста частина одноіменної серії покрокових стратегій розроблених Firaxis Games. У грі вам необхідно займатися розвитком націй від найдревніших часів до сьогодення і далі. Збирайте ресурси, будуйте міста, розвивайте науку і культуру та завойовуйте чужі тертироії найрізноманітнішими способами: війною, дипломатією, релігією, тощо.

Як і у попередні рази, EGS знову не назвали гру на наступний тиждень, однак судячи по чуткам, наступного тижня у магазині безкоштовно можна буде отримати Borderlands The Handsome Collection.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на гру Civilization VI, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Наступного тижня у EGS роздаватимуть трилогію Deponia та ще дві гри

Deponia

Отримайте 3 out of 10: Season Two безкоштовно та назавжди

Отримайте Tales of the Neon Sea безкоштовно та назавжди

Отримайте Creature in the Well безкоштовно і назавжди!

В Epic Games Store з’явиться аналог Discord

Отримайте The Fall безкоштовно та назавжди

Отримайте Surviving Mars безкоштовно та назавжди!

Epic Games придбали розробників Fall Guys

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: