Отримайте Civilization VI безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store минулого тижня почалити тизерити таємничі безкоштовні ігри, першою з яких виявилась GTA V. Таємничою грою цього тижня, яку можна забрати цілком безкоштовно та назавжди стала Civilization VI, для якої, до речі, зовсім недавно анонсували багато нового контенту! Гру можна забрати до наступного четверга.

Civilization VI — це вже шоста частина одноіменної серії покрокових стратегій розроблених Firaxis Games. У грі вам необхідно займатися розвитком націй від найдревніших часів до сьогодення і далі. Збирайте ресурси, будуйте міста, розвивайте науку і культуру та завойовуйте чужі тертироії найрізноманітнішими способами: війною, дипломатією, релігією, тощо.

Як і у попередні рази, EGS знову не назвали гру на наступний тиждень, однак судячи по чуткам, наступного тижня у магазині безкоштовно можна буде отримати Borderlands The Handsome Collection.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на гру Civilization VI, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Horizon Zero Dawn вийде на ПК 7 серпня за доволі привабливою ціною

Отримайте Hue безкоштовно та назавжди

Отримайте AER Memories of Old та Stranger Things 3: The Game безкоштовно та назавжди

У “королівській битві” Civilization VI з’являться зомбі… та Шон Бін

Отримайте Pathway та The Escapists 2 безкоштовно та назавжди!

Humble Bundle безкоштовно роздає Snake Pass

Отримайте ARK: Survival Evolved безкоштовно і назавжди!

Отримайте Overcooked безкоштовно та назавжди!

Популярне