Отримайте Civilization VI безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store минулого тижня почалити тизерити таємничі безкоштовні ігри, першою з яких виявилась GTA V. Таємничою грою цього тижня, яку можна забрати цілком безкоштовно та назавжди стала Civilization VI, для якої, до речі, зовсім недавно анонсували багато нового контенту! Гру можна забрати до наступного четверга.

Civilization VI — це вже шоста частина одноіменної серії покрокових стратегій розроблених Firaxis Games. У грі вам необхідно займатися розвитком націй від найдревніших часів до сьогодення і далі. Збирайте ресурси, будуйте міста, розвивайте науку і культуру та завойовуйте чужі тертироії найрізноманітнішими способами: війною, дипломатією, релігією, тощо.

Як і у попередні рази, EGS знову не назвали гру на наступний тиждень, однак судячи по чуткам, наступного тижня у магазині безкоштовно можна буде отримати Borderlands The Handsome Collection.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на гру Civilization VI, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Farming Simulator 22 можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.farming simulator 22

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Bungie пропонує вільний доступ до трьох аддонів Destiny 2 напередодні виходу The Final Shape

destiny 2

Orcs Must Die! 3 та Cat Quest II можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

Orcs Must Die! 3

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut