Отримайте Sherlock Holmes: Crimes & Punishments та Close to the Sun безкоштовно та назавжди!

Сьогодні у Epic Games Store розпочинається нова роздача ігор яка триватиме до 16 квітня. Цілком безкоштовно та назавжди можна забрати дві гри — Sherlock Holmes: Crimes & Punishments та Close to the Sun.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments це гра про відомого детектива створена українською студією Frogwares. У грі гравцям, як справжнім детективам, треба розслідувати шість таємниць серед яких є вбивство, зникнненя людини, крадіжки, тощо.

Ще однією безкоштовною грою є Close to the Sun — це пригодницький горрор у якому гравців переносять в альтернативну реальність 1897 року де йде технологічна війна між Ніколом Теслою та Томасом Едісоном. Події гри відбуваються на гігантському кораблі Helios, на якому між всім є й Вежа Тесли!

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Sherlock Holmes: Crimes & Punishments та Close to the Sun, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Sunless Sea безкоштовно та назавжди!

Epic Games подарує ігрову валюту власникам Fortnite і Rocket League. Але є нюанс

Fortnite

Отримайте Rage 2 та Absolute Drift безкоштовно та назавжди

У Fortnite пройде фестиваль короткометражок

Fortnite

Chivalry 2 побачить світ вже у червні цього року

Chivalry 2

Серія Kingdom Hearts нарешті завітає на ПК

Kingdom Hearts

Технологія DLSS стала доступнішою для Unreal Engine 4

Nvidia

Наступного тижня в EGS роздаватимуть Rage 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: