Отримайте Sherlock Holmes: Crimes & Punishments та Close to the Sun безкоштовно та назавжди!

Сьогодні у Epic Games Store розпочинається нова роздача ігор яка триватиме до 16 квітня. Цілком безкоштовно та назавжди можна забрати дві гри — Sherlock Holmes: Crimes & Punishments та Close to the Sun.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments це гра про відомого детектива створена українською студією Frogwares. У грі гравцям, як справжнім детективам, треба розслідувати шість таємниць серед яких є вбивство, зникнненя людини, крадіжки, тощо.

Ще однією безкоштовною грою є Close to the Sun — це пригодницький горрор у якому гравців переносять в альтернативну реальність 1897 року де йде технологічна війна між Ніколом Теслою та Томасом Едісоном. Події гри відбуваються на гігантському кораблі Helios, на якому між всім є й Вежа Тесли!

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Sherlock Holmes: Crimes & Punishments та Close to the Sun, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Стала відома дата релізу пригодницької гри Twin Mirror

Twin Mirror

Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Вартість PS5 та XSX, сюрпризи від DC, проблема 30%… — Підсумки серпня [Подкаст]

Epic Games vs Apple

Отримайте Into The Breach безкоштовно та назавжди

Підсумки серпня. Стрім-подкаст

Suicide Squad: Kill the Justice League

Apple видалила акаунт Epic Games із App Store

Fortnite

Отримайте HITMAN та Shadowrun Collection безкоштовно та назавжди

Популярне