Перший тизер “Чорного Адама”: ще нічого не зняли, а він уже є

Серед презентацій на DC FanDome відбувся й такий собі показ “Чорного Адама” (Black Adam) з Двейном Джонсоном у головній ролі. Хоча проект наразі перебуває у пре-продакшені і нічого ще не знято, актор запевнив, що не може дочекатись можливості зіграти відомого антигероя (часто лиходія, але Джонсон запевним що ми отримаємо саме антигероя). Він також “приніс” на презентацію перший тизер фільму, який скоріше є анімованим концепт-артом.

На презентації також був присутній актор Ной Сентінео, який зіграє у фільмі супергероя Атомного Прискорювача (Atom Smasher). Зірка телесеріалу “Фостери” і фільму “Ангели Чарлі” теж не може дочекатися участі у фільмі, де зіграє одного з членів Товариства справедливості Америки (Justice Society of America), яка зазвичай є “старою гвардією” у порівнянні з Лігою справделивості.

Чорного Адама вже загдували (і показували у вигляді голограми) у фільмі “Шазам!” (Shazam!), як невдалого і жорстокого попередника однойменного супергероя.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Мультфільм «Ваяна» отримає live-action адаптацію від Disney

ваяна

У MultiVersus розпочався перший сезон, а ростер поповниться Чорним Адамом та Страйпом

MultiVersus

Бен Аффлек зіграє Бетмена в другому “Аквамені”

Бен Аффлек

“Бетґерл” ймовірно отримає кінореліз за межами HBO Max

Бетдівчина

Проклятий фільм: Warner Bros. Discovery на роздоріжжі щодо “Флеша”

Ґрант Ґастін

Хто всі ці люди: кого показали в трейлері “Чорного Адама”

Black Adam

Чорний Адам товкмачить злочинців у першому трейлері власного фільму

Чорний Адам

Серіал “Миротворець” подовжено на другий сезон

Миротворець