Перший тизер “Ліги справедливості” Снайдера показав Дарксайда

На офіційних акаунтах HBO Max і режисера Зака Снайдера з’явився перший тизер Снайдерівської версії “Ліги справедливості”. Основною родзинкою тизеру є головний антагоніст фільму, який у версії фільму 2017 року лише згадувався один раз — Дарксайд. За інсайдерською інформацією повний трейлер слід очікувати 22 серпня у рамках онлайн-івенту DC FanDome.

Дарксайд— один з найбільш загрозливих лиходіїв у всесвіті DC. Диктатор планети Апоколіпс і представник раси Нових Богів вперше з’явився на сторінках коміксів у 1970 році і з тих пір заходив з них, щонайменше раз у 10 років стаючи загрозою планетарного масштабу у всесвіті DC.

Зіграв Дарксайда актор Рей Портер, якому лише нещодавно дозволили розголосити причетність до фільму. У інтерв’ю подкасту LightCast Podcast актор зізнався, що тримати секрет три роки було дуже складно, а коли поповзли чутки, що він грає лиходія, Портер навіть боявся що будуть якісь наслідки з боку Warner Bros. Втім, і студія, і Зак Снайдер навпаки дозволили актору, нарешті, розказати пресі про свою появу у фільмі.

Цікаво, що “зливи” інформації продовжують переслідувати проект і навіть цей тизер люди вперше побачили не на офіційних аккаунтах а… у Джейсона Момоа. Виконавець ролі Аквамена не втримався і залив тоді ще секретне відео, отримане особисто від Снайдера, у свій Instagram.

Читайте також

Вартість PS5 та XSX, сюрпризи від DC, проблема 30%… — Підсумки серпня [Подкаст]

Epic Games vs Apple

Підсумки серпня. Стрім-подкаст

Suicide Squad: Kill the Justice League

Перший тизер “Чорного Адама”: ще нічого не зняли, а він уже є

Що показали у першому трейлері “Бетмена” Метта Рівза

Новий “Загін самогубців” — справжній парад зірок. А ще там буде Джон Сіна!

Suicide Squad

Бетмен помер: анонс Gotham Knights вийшов невдалим

Gotham Knights

А от і свіжий трейлер “Диво-жінки 1984”

Wonder Woman 1984

Що варто придбати на розпродажі з нагоди DC FanDome у Steam?

Batman

Популярне