Поганий старт PS VR2 — зниження вартості або “повна катастрофа”

Компанія Sony досі не ділилась першими результатами продажів PlayStation VR2, згідно з повідомленням редакції Bloomberg,пристрій не здобув очікуваної популярності. Схоже, що компанії слід діяти швидко, аби уникнути повного провалу.
Згідно з аналітикою IDC, японська компанія продала всього близько 270 000 пристроїв PlayStation VR2 на кінець березня. Минулого року ж передбачалося, що за вказаний період буде відвантажено 2 мільйони комплектів.

Як повідомляє Bloomberg, проблемний запуск шолому віртуальної реальності може спричинити значні труднощі для Sony, яка планує створити власний метавсесвіт – ґеймери мають потрапити в простір, де вони зможуть “більше, ніж просто грати в ігри”. Однак зацікавленість користувачів до пристрою недостатньо висока, щоб компанія розглядала можливість розвитку даного проєкту.

Говорячи з Bloomberg, Франциско Джеронімо, віце-президент відділу даних і аналітики IDC, вказував на проблеми, пов’язані з PlayStation VR2 – користувачі в усьому світі “борються зі зростанням цін, відсоткових ставок і безробіття”, тоді як для роботи новинки необхідна PS5. У нинішніх умовах “це не той продукт, який купить більшість споживачів”. Фахівець IDC стверджує, що Sony необхідно якомога швидше знизити ціну на PS VR2, щоб запуск не обернувся “повною катастрофою”.

Нагадаємо, що PlayStation VR2 стартувала 22 лютого за ціною $549.99 / £529.99. За цю вартість гравці отримують гарнітуру PS VR2, контролери PS VR2 Sense та стереонавушники. Також є набір за $599.99 / £569.99, який включає ключ PlayStation Store на гру Horizon: Call of the Mountain. А з нашим оглядом на комплект можна ознайомитись за посиланням.

А нижче ви можете переглянути стрім, на якому ми тестуємо новий шолом в грі The Dark Pictures: Switchback:

Євгеній Сусло

Одвічно зажурений дід. Поціновувач жахів, всього химерного та потойбічного. Ховаюсь від людей в книжках, коміксах та іграх. За гороскопом - Рафаель.

  • Те відчуття, коли купив PS VR2, щоб не відчути дефіциту, а воно он як

  • Ціна адекватна порівняно з конкурентами, не адекватна бібліотека ігор, яка може виправдати покупку.
    Ігор по суті 2.5:
    GT 7
    RE 8
    Horizon
    Майже все інше такі собі порти таких собі ігор з інших VR, ну і цей во, нема Beat Saber.
    Був би HL Alyx, Beat Saber, RE4 VR, можна було б подумати.

    • ну і крім маленької стартової бібліотеки, 0 інфи на які проекти чекати в майбутньому.

  • Мабуть справді не надто вдалий час і зависока ціна. Хоча можливо, соні варто було б зробити власну гарнітуру сумісною із ПК, так само як це відбулося із геймпадами. Можливо, це частково врятувало б ситуацію без зниження ціни.

  • ВР все ще далека від масовості. Шоломи все ще величезні і важкі (потрібні малі і легкі ВР окуляри), ігор нормальних зовсім нема (треба сотні і тисячі ААА ігр для ВР); в більшості випадків треба стояти, ходити, скакати і повністю рухатись, щоб грати у ігри, що вимагає в рази більших трудо-затрат і напруження, тоді як ігри створені, щоб розслаблятись і веселитись; чіткість картинки все ще навіть і близько не дотягує до простих fhd моніторів, дуже сильно видно пікселі на екрані; а про ціни взагалі нема що говорити - просто космос - 1000 баксів за нову сосноль + шолом (серйозно???) Тому ВР поки що йде лісом!

  • ВР все ще далека від масовості. Шоломи все ще величезні і важкі (потрібні малі і легкі ВР окуляри), ігор нормальних зовсім нема (треба сотні і тисячі ААА ігр для ВР); в більшості випадків треба стояти, ходити, скакати і повністю рухатись, щоб грати у ігри, що вимагає в рази більших трудо-затрат і напруження, тоді як ігри створені, щоб розслаблятись і веселитись; чіткість картинки все ще навіть і близько не дотягує до простих fhd моніторів, дуже сильно видно пікселі на екрані; а про ціни взагалі нема що говорити - просто космос - 1000 баксів за нову сосноль + шолом (серйозно???) Тому ВР поки що йде лісом!

  • ВР все ще далека від масовості. Шоломи все ще величезні і важкі (потрібні малі і легкі ВР окуляри), ігор нормальних зовсім нема (треба сотні і тисячі ААА ігр для ВР); в більшості випадків треба стояти, ходити, скакати і повністю рухатись, щоб грати у ігри, що вимагає в рази більших трудо-затрат і напруження, тоді як ігри створені, щоб розслаблятись і веселитись; чіткість картинки все ще навіть і близько не дотягує до простих fhd моніторів, дуже сильно видно пікселі на екрані; а про ціни взагалі нема що говорити - просто космос - 1000 баксів за нову сосноль + шолом (серйозно???) Тому ВР поки що йде лісом!

  • 1. Зробив попередне замовлення .
    2. За 2 неділі до продажів ціну підняли на 100 баксів.
    3. Єдині 2 повноцінні гри хорайзен и резидент, в гонки не граю.
    4. Пройшов 2 гри , відключив та положив на полицю.
    Якщо б була можливість спробувати до старту продажів, то не купив, вау ефекту не помітив.

Rockstar оприлюднила офіційну вартість GTA VI

Компанія Rockstar Games нарешті оголосила ціну на GTA VI, підтвердивши при цьому, що на момент…

12 хвилин

Японія створить окрему держустанову для просування аніме, манґи й відеоігор у світі

Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…

2 години

У World of Warcraft з’явився сервер, де грають тільки ШІ-боти, що відмінно імітують людей

Фанат World of Warcraft під ніком Mr-Nilsson_85 створив приватний сервер, населений не живими гравцями, а…

2 години

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

4 години

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

5 години

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

1 день

This website uses cookies.