Покращена Metro Exodus почне палити комп’ютери вже 6 травня

Певний час назад розробники з вітчизняної ігротворчої студії 4A Games анонсували Metro: Exodus Enhanced Edition — графічно покращену версію шутера для ПК. Її особливість у тому, що все освітлення у грі буде побудовано виключно за допомогою технології трасування променів. Це перший проект в історії, який цілком і повністю перейшов на рейтресинг. Також екшн використовуватиме технологію DLSS 2.0.

Сьогодні нарешті стало відомо коли відбудеться реліз оновленої гри. Як ви могли бачити у заголовку, станеться це 6 травня. Нагадуємо, що у тому випадку, якщо у вас вже є придбана копія оригінальної Metro: Exodus у будь-якій крамниці, то Enhanced Edition дістанеться вам абсолютно безкоштовно.

Системні вимоги у Metro: Exodus Enhanced Edition очікувано досить високі. Тож подумайте, перш ніж дивитися на них, щоб не хапатися за серце:

Якщо вам вже кортить глянути на прекрасний вигляд гри, то така можливість є. Видання Digital Foundry, яке відоме своїми оглядами технічної сторони відеоігор, випустили ексклюзивне відео тривалістю 40 хвилин, де показано та описано роботу нового освітлення.

Тут також можна подивитися на порівняння з оригінальною версією, та побачити наскільки стало кращим освітлення і різні віддзеркалення. А ще тут є тести на продуктивність. Загалом, експерти залишилися задоволеними роботою 4A Games.

Читайте також

Отримайте Metro Exodus, Darksiders Genesis та багато інших ігор у новому Humble Choice

Грайте у Metro: Last Light та WRC 9 на Xbox безкоштовно

Metro: Last Light Redux

Оголошено системні вимоги Metro: Exodus для Mac та Linux

Metro Exodus

У GOG розпочався весняний розпродаж зі знижками до 92%

Mad Max

Встигніть закупитись іграми Deep Silver та отримайте Deadlight: Director’s Cut безкоштовно

Отримайте Metro 2033 безкоштовно і закупіться іграми серії по знижці

Покращену Metro Exodus не вийде запустити без RTX

Отримайте Metro: Last Light безкоштовно і назавжди

Metro Last Light Redux

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: