web analytics

Помер зірка серіалу “Альф” Бенджі Ґреґорі

Про це стало відомо тільки зараз, однак 13 червня 2024 року помер зірка серіалу “Альф” (ALF) Бенджі Ґреґорі. Професійна акторська кар’єра Ґреґорі тривала менше 10 років, однак шанувальники залишились на все життя. Представник досить відомої у США акторської династії, істотна частина родичів якого була акторами, відчував себе на знімальному майданчику дуже природньо. Оскільки це відносна рідкість, у 1984-1985 рр. Ґреґорі почав грати на телебаченні. Перші ж успіхи прийшли у 1986 році. По-перше, дебют у великому кіно у досить культовому в тому числі і в Україні фільмі “Джек-стрибунець” (Jumpin’ Jack Flash). По-друге — одна з головних ролей у мегапопулярному, особливо в Україні, ситкомі “Альф” (ALF). Не можна сказати, що робити цей серіал було легко (до того ж, це була повна зайнятість з 1986 по 1990 рік), однак Ґреґорі дійсно подобалось в ньому зніматись і це видно.

Останньою роботою в кіно Бенджі Ґреґорі стала анімаційна стрічка “Одного разу в лісі” (Once Upon a Forest) 1993 року, де він озвучив крота Едґара. Після участі в цьому проєкті Ґреґорі надовго перестав бути медійним персонажем, хоча у вузьких колах скейтбордистів юнака знали добре. Тим не менш, професію Ґреґорі обрав зовсім не пов’язану ані зі спортом, ані з кіно — пійшов у ВМФ США військовим метеорологом. Прослуживши з 2003 по 2005 роки Ґреґорі був списаний за станом здоров’я. Зрідка з’являвся на конвентах та інших подіях, однак тримався осторонь гучних збіговиськ, хоч і завжди дуже приязно реагував на прихильників.

У цифрову еру актор вів Instagram та TikTok, де розповів, що страждає від депресії, однак також ділився тим, що допомагає йому жити — собаками (Ґреґорі мав сліпого мопса), подорожами, скейтбордінґом, творчісттю фанів.

За інформацією від сестри актора, Ґреґорі скоріше за все помер від теплового удару задрімавши в автомобілі. Йому було 46 років.

Останній пост у соцмережах актора від 10 квітня 2024 року був про його собаку і залишені ним “граффіті”.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

TikTok тестує відео обсягом в годину

tiktok

TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує

Випрана білизна полює на ваші ґаджети! Що робити?

washmachine 01

TikTok мокріє через Ґоуста з Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare II

Як я шукав дерево у відеогрі, а знайшов фейк на сайті Верховної Ради України (і до чого тут Джек Ніколсон)

В YouTube Shorts додали функцію нарізання кліпів

TikTok перевів Україну до Європейського регіону

Українського кота Степана номінували на престижну нагороду в Каннах

Кіт Степан