Популярну веб-манхву Solo Leveling випустять в Україні

Видавництво Northern Lights, яке займається популяризацією зарубіжних коміксів в Україні, анонсувало, що випустять популярну веб-манхву Solo Leveling українською.

Манхва отримала назву «Тільки я візьму новий рівень» та вже доступна для попереднього замовлення за 230 гривень. По закінченню попереднього продажу, ціна виросте до 270 гривень. Перший том міститиме 320 сторінок, матиме тверду обкладинку та формат 150 х 210 мм.

Написана Chugong та намальована DUBU, манхва розказує про світ, у якому одного дня відкрились таємничі портали, що пробудили монстрів підземелля. Одночасно з цим у деяких людей , яких потім назвали «мисливці», з’явились суперздібності. Сонг Джіну, головний герой манхви, теж був наділенний надзвичайними здібностями, проте його сила лише смішила інших мисливців. Він навіть отримав прізвисько «найслабша зброя людства». Чи вдасться йому вижити та стати сильнішим, чи його запам’ятають як найслабшого з мисливців?

Детальніше прочитати про «Тільки я візьму новий рівень» та попередньо замовити роботу можна на офіційному сайті Northern Lights.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Тільки я візьму новий рівень» отримає аніме-адаптацію

solo leveling

Огляд манхви “Тільки я візьму новий рівень”

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Міз Марвел

Подкаст Вахмурки №13 — Подорож до вогнів (інтерв’ю з представниками видавництва Northern Lights)

Вахмурки

Маус, Пані Небезпека та Блексед — Дайджест коміксів #13

Isola

Кобзар, Gravity Falls та Арчі — Дайджест коміксів #12

Арчі

Черепашки, Академія «Парасоля» та Бладшот — Дайджест коміксів #11

Чужий

Капітан Америка, Катанга та Герой Горобець — Дайджест коміксів #10

Капітан Америка. Зима в Америці

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: