Продажі Xbox продовжують падати. Зате з іграми все добре

У порівнянні з першим кварталом минулого фінансового року продажі консолей Xbox впали на 30%. Саме таку цифру назвали Microsoft у своєму звіті, опублікованому компанією. Однак, як не дивно, компанія задоволена таким результатом, адже їхні власні прогнози були набагато песимістичнішими. Натомість результати продажів програмного забезпечення виявилися позитивними без жодних “але” —  дохід від продажу ігор і послуг Xbox зріс на 3%.

Загалом дохід від ігрового напрямку Microsoft зменшився на 4% за минулий фінансовий рік. При цьому компанія продемонструвала збільшення доходу за третій квартал на 7% (52,9 млрд доларів) та чистого прибутку до 18,3 млрд доларів, що на 9% перевищує показники минулого року.

Позитивні показники почали з’являтися після того, як Microsoft оголосили про скорочення робочого штату. Нагадаємо, що Microsoft, як і Amazon, Meta та ще кілька компаній, вирішили зменшити свої витрати шляхом звільнень співробітників, про що ми писали раніше. Цей процес досі триває та має завершитися до кінця третього кварталу 2023 року.

Водночас виконавчий директор Microsoft, Сатья Наделла, відмічає, що споживачі продовжують зменшувати свої витрати. А це може призвести до нелегких часів у майбутньому.

Під час пандемії клієнти збільшували свої витрати в мережі. Проте тепер ми все більше спостерігаємо за тим, що вони хочуть отримати більше за меншу вартість. Ми також спостерігаємо за тим, як обережно себе поводять компанії у різних галузях та частинах світу, адже хтось уже перебуває в кризі, а дехто очікує на неї.

Паралельно з цим зароджується новий напрямок обчислень, який став можливим завдяки досягненням у галузі ШІ. Оскільки ми перетворюємо найдосконаліші моделі світу на нову обчислювальну платформу.

говорить Сатья Наделла

Паралельно з цією інформацією не варто забувати і про те, що Microsoft все ще намагаються придбати Activision Blizzard. І хоча компанія має позитивні просування в цьому напрямку, про що ми писали тут і тут, британський економічний регулятор вирішив заблокувати угоду.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

S.T.A.L.K.E.R. 2 матиме кампанію на 40 годин і 4 кінцівки — Нові подробиці від GSC Game World

Одразу дві частини Remnant зненацька стали доступними у Game Pass

Remnant

Сем Альтман, колишній голова OpenAI, тепер працюватиме в Microsoft

Сем Альтман

Ось як Hogwarts Legacy виглядає на Switch [відео]

Hogwarts Legacy

Xbox стали партнерами з компанією, що спеціалізується на «GPT-подібних» NPC

xbox inworld AI

Яким би ви хотіли побачити наступний StarCraft?

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Філ Спенсер повернув безкоштовний Game Pass працівникам Microsoft

Філ Спенсер

Metal Gear Solid, Like A Dragon та Alan Wake 2: що показали на Xbox Partner Preview

Xbox Partner Preview

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: