Reddit відкрив офіс у Києві

Найбільший та найпопулярніший форум світу — Reddit — відкрив новий офіс у Києві. Розташований він у «креативному кварталі» БЦ «Гуллівер» і поки налічує аж двох працівників. На запитання, чому компанія все ж таки вирішили відкрити представництво у Києві, реддітівці відповіли, що «тут багато технічно тямущих інженерів, які хочуть більшого, ніж просто писати код». 

Із доступних вакансій зараз лише бекенд- та фронтенд-інженери. У майбутньому, можливо, шукатимуть й мобільних розробників, проте зараз офіс слугує лише в інженерних цілях. До кінця цього року планують найняти до 10 людей. 

Чим займатиметься київський офіс, поки що не говорять. Зі слів представників компанії, Reddit не дуже популярний серед української аудиторії, тому у команди є плани на локалізацію сервісу, після чого ситуація може змінитися. Київський офіс, цілком можливо, теж братиме участь у локалізації. 

Ми зацікавлені в тому, щоби розповісти українським користувачам що таке Reddit, та чому ми — не соціальна мережа, не Facebook. Зазвичай вважають, що це місце для мемів та гіфок з котами, але у нас генерують велику кількість оригінального контенту на серйозні теми, від ракетобудування до президентських виборів.

розповів Павло Грозянов, старший UX дизайнер зі Сан-Франциського офісу

Читайте також

Marvel’s Spider-Man 2 вийде наприкінці 2021 року

Marvel's Spider-Man (PS4)

Фанати No Man`s Sky подякували розробникам у доволі незвичний спосіб

no-mans-sky-next_feature-750x460

Подробиці оновленого режиму виживання Fallout 4

Грайте у Far Cry 5 безкоштовно протягом вихідних

Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human і Heavy Rain вийдуть у Steam в червні

Na’Vi виграли свій перший матч на DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

Na'vi

Фони головного меню та стікери: Valve випустила апдейт для CS:GO

Counter-Strike: Global Offensive

Natus Vincere опублікували тім-спік запис матчу проти Astralis на IEM Katowice 2020

Популярне