Рімейк Mafia матиме “класичний” рівень складності

Розробники Mafia: Definitive Edition з ігротворчої студії Hangar 13 розповіли, що спеціально для фанатів оригінального проекту додадуть до рімейку “класичний” рівень складності. Він буде дуже наближений до Mafia: The City of Lost Heaven 2002 року, але зі своїми особливостями.

Цей режим складності не буде повторювати ігроладні механіки з оригіналу, але змусить вас трішки попотіти. У цьому режимі, як і в оригіналі, при перезарядженні зброї ви втрачатимете кулі, які залишилися в магазині. А знаменита місія з перегонами буде такою ж хардкорною, як у старі добрі часи.

Полісмени безжально каратимуть вас за будь-які порушення правил дорожнього руху, а саме кермування автомобілем буде складнішим, адже усі можливі полегшення буде вимкнено. А ще мотоцикли та автівки у класичному режимі будуть не такими надійними, і ворогам буде легше їх роздовбати.

Супротивники стануть розумнішими і не відображатимуться на міні-мапі. А якщо у вас влучать, то здоров’я відновлюватиметься лише до позначки у 20%. Аптечки, звісно, ніхто не відміняв, але й вони будуть не так сильно вас лікувати, як у звичайному режимі складності.

Автори гри зауважили, що змінювати рівень складності гри можна буде у будь-який зручний для вас момент. Але досягнення, пов’язані з проходженням гри у класичному режимі, вимагатимуть від вас того, щоб він був увімкнутий від самого початку проходження.

Нагадуємо, що реліз Mafia: Definitive Edition має відбутися вже 25 вересня на ПК, PlayStation 4 та Xbox One.

Читайте також

Стрім Mafia: The City of Lost Heaven (2002)

Mafia: The City of Lost Heaven (2002)

Від піратів Mafia: Definitive Edition захищатиме Denuvo

Mafia: Definitive Edition

Оприлюднено системні вимоги Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Як зміниться місто у Mafia: Definitive Edition?

Автор оригінальної Mafia розкритикував рімейк

Mafia: Definitive Edition

[ОНОВЛЕНО] Схоже, що реліз Mafia: Definitive Edition перенесли на вересень

Mafia Remake

Що саме змінять у Mafia: Definitive Edition?

mafia trilogy

У Mafia III знайшли… Берлін

Mafia III

Популярне