Росіяни обвалили рейтинг Mortal Kombat 1 на Metacritic

Гра Mortal Kombat 1 від студії NetherRealm була випущена 14 вересня для власників Premium-видання (для усіх інших реліз відбудеться завтра, 19 вересня) і для багатьох гравців стала гарним перезапуском легендарної серії файтингів з приголомшливими добиваннями і жорстокими сценами. Проте гравці  з Білорусі й РФ залишилися вкрай незадоволені, навіть обурені, цією грою.

Справа у тому, що на території їхніх країн не працює мультиплеєр. Причому підключитися до онлайн серверів МК1 неможливо навіть з використанням VPN. Єдиним варіантом для них доторкнутися до благ цивільного світу є лише зміна DNS.

Через такі обмеження на болотах здійнялося справжнє виття. Не довго розмірковуючи,  вони гуртом побігли хейтити гру і виставляти їй нулі на сайті Metacritic.

Не можна грати в регіонах Росії. Дякую за мертву гру, WB.

Навіщо купувати, якщо мережеві функції недоступні в Росії та Білорусі? Від придбання МК1 утримаюсь.

деякі з коментарів болотяних чоловічків

 

Українські гравці також почали вступати у цю гру і своїми оцінками почали піднімати рейтинг Mortal Kombat 1. Вони дякують розробникам за такий сміливий вчинок, радіють відсутності росіян і виставляють 10 балів.

Ніяких росіян, це великий плюс. Слава Україні

пояснив свої 10 балів для гри користувач із ніком simonkoala

Наразі гра має 4,5 балів від гравців і 85 від преси на Metacritic. Якщо ви хочете більше дізнатися про перші враження від Mortal Kombat 1 західних видань, то можете ознайомитися з ними по посиланню. А наш ґрунтовний огляд гри з’явиться на сайті найближчими днями.

Анна Колінчук

Затята інтровертка, яка полюбляє грати у відеоігри, особливо в якісні інді-проєкти, що можна пробігти за декілька вечорів. Окремий куточок у моєму серці посідають аніме, книги і гра на фортепіано.

  • шкода, що вона на болотах узагалі продається

      • Там теж пів кроку до порушення, принаймі на форумах стім можна схопити попередження і навіть бан за обговорення способу придбання гри не у своєму регіоні.

  • Для кацапського біомусора це єдиний фронт, де вони мають успіх... :)

  • Погано, що кцапи досі можуть впливати хоч на щось. Але, це демонструє і розробникам і видавцям та й просто світові, що вони ближчі до справжнього бидла, ніж до спільноти гравців. Сподіваюсь, цей їхній вчинок - запам'ятають.

EA проводить нову масштабну хвилю скорочень

EA продовжує реструктуризацію — скорочення торкнулися одразу кількох напрямків, включаючи службу підтримки гравців, рекрутинг, IT…

36 хвилин

Rockstar оприлюднила офіційну вартість GTA VI

Компанія Rockstar Games нарешті оголосила ціну на GTA VI, підтвердивши при цьому, що на момент…

1 годину

Японія створить окрему держустанову для просування аніме, манґи й відеоігор у світі

Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…

3 години

У World of Warcraft з’явився сервер, де грають тільки ШІ-боти, що відмінно імітують людей

Фанат World of Warcraft під ніком Mr-Nilsson_85 створив приватний сервер, населений не живими гравцями, а…

3 години

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

5 години

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

6 години

This website uses cookies.